Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak részben tartozik ide a...

Csak részben tartozik ide a kérdés,110kg-os kocka vagyok, a főnökszékek sorban törnek el alattam a gép előtt, van köztetek valaki hasonló konfigurációval, akinek esetleg már bevált egy márka vagy modell?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogyjál le!!

Ne zabálj!!

-Minden ilyen szék kb 90-110kg-ig terhelhető, persze vannak székek amik akár 130-150kg-ig is de nagyon drágák

azt viszont tudni kell hogy egyik se bírja sokáig ha max-n terhelik

2014. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez itt pl 120kg írnak de már 90-100kg terhelésnél tönkre megy (barátaim tapasztalata, akik mind >100kg és ilyen széket vettek)

2014. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
erőemelő vagyok, nem áll szándékomban fogyni. főnöki székek helyett keresek valami mást, hiszen mint, ahogy mondod is, összetörnek...
2014. dec. 12. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:

óóóóóvatosan fogalmazok mert erőemelő vagy :)

nem fogsz ilyen széket találni sajna, legalábbis elérhető áron, viszont a régi hagyományos faszék tökéletes

ha a barátom eljön és se ültetem a főnöki székembe mert összerogyna alatta ua 180Kg én meg 60, viszont van egy régi fából készült székem azon szokott ülni, na az bírja.

2014. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet: A műanyag alkatrészekből készült székek sz.rok. Alattam is eltört már vagy 2-3 ilyen vacak. Amióta fémre váltottam, azóta akár ugrálhatok is rajta.

Én is ennyi kg. vagyok, és már egy éve van ilyen székem, és nagyon bírja a gyűrődést.

[link]

2014. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ennek a karfája is fémből van? és véletlen nem a karfa fogja a háttámlát?
2014. dec. 13. 08:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, a karfa kapcsolja össze az ülőlapot és a háttámlát.

Műanyagnak tűnik de belül fém merevítés van benne, és a korábbi székekhez képest roppant erős.

2014. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy az úgynevezett hintamechanikát azt lehetőleg kerüld, mert az a székek achilles pontja ! :)
2014. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Kispofa75"

Ez a szék ami van neked is azt vettem én is meg a haverjaim is, míg nálam már 8 éve van addig a >100kg haverjaimnál már rég tönkrement. Igen sajna a karfa tartja a hátlapot, bár Én a 60kg-l valóban akár ugrálhatnék is benne de már egy 110kg -s ember hintázni liftezni, kényelmesen hátradőlni már nem. A lift pedig még az Én sulyom alatt is enged már 4 éve állandóan utána kell állítani kb 2-3 óránként. Az anyaga pedig préselt fa

és abban van pár acél dübel(2-2 oldalanként alul felül össz 8db) amit csavarokkal kell összerakni. magyarul semmi az egész.

2014. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!