Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megbízható android...

Milyen megbízható android telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Szeretnék egykis segítséget kérni hogy milyen okostelefont vegyek mert eddigi telefonjaim szörnyűek voltak. Összes telefonom mindig lefagyott, nem válaszolt és kikapcsolt magától. (pont ebben a pillanatban raktam volna fel a facebookot de kilőtte magát telepítés közben)

Szeretnék már valami megbízható telefont ami 1 év után nem adja meg magát :/ nem játékra használnám, elsősorban facebook + messenger meg viberezésre használnám, de sajnos az eddigi telefonjaimon(pl blade 3) a vibertől vagy a facebook alkalmazástól teljesen belassúltak és használhatatlanok lettek (nemis mertem volna a kettőt együtt felrakni). Olyat keresnék amin mind a 3 elfut és azutánse lassul be :D

Másodsorban amit még használok (ritkán) az a GPS.

valami ilyen telefont ami ezeket bírja, tudnátok ajánlani nem túl drágán? 60-70 ezer ft max

Nem lényeges ha gyorsan merül, csak legyen stabil ha ezekről az alkalmazásokról van szó mert már az eddigi telefonjaimtól a hócipőm televan :D

Kinéztem egy telefont amiről sok jót mondanak, az LG optimus L9 et. Szerintetek? vagy esetleg másik készülék jobban megéri?


2015. máj. 11. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

ZTE telefonok eleg jol birjak az ilyen programokat , persze nem kell 80 alkalmazast nyitva hagyni, de nem is merul gyorsan.. es gyonyoru kepet csinal.. samsungot nem ajanlanek , mert 1-2 ev utan kuka kb..

esetleg sony .. mondjuk Sp :)

nagyon szerettem es sajnalom is hogy mar nagyon elhasznalodott , mert nagyon jo telefon, lassan merul eleg sok alkalmazast elbir .. fut rajta minden, de szerintem ,ha bemesz mondjuk egy Telekomba/T.home-ba akkor segitenek neked ,elmondjak a tulajdonsagokat tisztan..

de en ezt a kettot ajanlom , ha ilyen arban keresel:)

Remelem segitettem:)

(egyebkent ZTE kis plus )

2015. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én eléggé Samsung-ellenes vagyok, de ez abszolút egyéni vélemény. Szóval nekem most egy Z1 Compact-om van (tudom, nem esik bele az általad megadott árkategóriába) de ha engem kérdezel, szerintem vegyél egyet. Adatokkal nem untatlak, arra ott a google, de gyönyörű kamera, viszonylag hosszú akksi idő, és eddig karácsony óta EGYSZER SEM fagyott le, bár a mai telefonoknak nem árt a heti egy újraindítás. Szerintem SP-t ne vegyél, az osztálytársam nap mint nap küzd vele. Egyébként általánosságban szerintem elmondható, hogy az olcsóbb Windows phone-t és IOS-t futtató dolgok királyok, míg ez egy olcsó Androidról ez nem mondható el, de ha van egy drága Androidod, az nagy valószínüséggel agyonver mindent. ;)
2015. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Megbízható? Androidos? Ez a két kifejezés együtt nem állja meg a helyét.

Ha megbízható telefont keresel, akkor az iPhone a te választásod. Jobbat úgyse találsz, hiába próbálja majd a sok droid-fan bebeszélni neked.

2015. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ezek közül válogatnék ebben az árkategóriában, amiben GPS is van:


Meizu m1 note

Lenovo S90


Az LG L9 már eléggé régi darab, de vedd azt, ami legjobban tetszik :)

2015. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

PRESTIGIO MultiPhones 5300 DUO

Valószinűleg nem sokan ismerik képernyő felbontása nemnagyon jó de azér gyors.

2015. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy risszrossz zte-t, vagy htc-t vegyél, ezért az árért pont tudsz venni egy S4-et. Jelenleg bestbuy.
2015. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
androidosból nincs megbízható
2015. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Na ilyendket ne:

Prestigio

Huawei régebbi modelljei

Zte

Navon

És a többi noname márka


A legmegbízhatóbb márkák droid terén:

Motorola

Xiaomi

OnePlus

Nexus-széria

Htc


A legtöbbet nem is forgalmazzák kis országunkban, de ezek messze a legjobbak.

Sony,Samsung szerintem majdnem egykutya, általában telipakolják minden xarral, de a hardver legalább stimmel.

60-70ezer ft-ból legjobban a moto e-t vagy moto g-t ajánlom.

2015. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kérdező.. ***** válasza:

+1 az utolsónak.

Moto G 2014 4G 70k-rt.

2015. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 hónapja vettem egy SONY Xperia E4-et.

Nekem az van, és nem panaszkodok rá eddig, szóval jobban jársz a SONY-val! :)

2015. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!