Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudnátok mondani, hogy ez...

Meg tudnátok mondani, hogy ez milyen oldalnak lehet a telefonszáma: 06 91 338 998? A tippem az, hogy ez egy szex oldalé és akkor tudom is, hogy ki volt az aki küldhette, de ha rákérdezek most így úgysem mondja meg.

Figyelt kérdés

Ez milyen oldal előfizetési száma: 06 91 338 998?

A telefonomon most vettem észre, hogy a múlthét folyamán valaki el küldött egy emelt díjas sms-t egy szöveg/kóddal.



2015. máj. 12. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be a szolgáltatóhoz, és tiltsad le ezt a szolgáltatást. Csak ott mehetsz biztosra, hogy le lesz tiltva.

"és akkor tudom is, hogy ki volt az aki küldhette, de ha rákérdezek most így úgysem mondja meg." Ó persze :D Azért ennyire bénán ne tagadd.

2015. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez megvolt már köszi, de minden esetre szeretném tudni, hogy ehhez a számhoz milyen oldal tartozik.
2015. máj. 12. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!