Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség! Lány vagyok, belesze...

Segítség! Lány vagyok, beleszerettem az egyik osztálytársamba, aki szintén lány. Elmondtam neki, hogy többet érzek, mint kéne. Ő ki Borult, azt mondta, hogy erre nem tud mit mondani és, hogy morbid. 23L Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát ilyenkor szerintem már nem nagyon tudsz mit csinálni. Elmondtad neki, és (érthető módon) nem tetszett neki. Én sem örülnék annak, ha egy lány osztálytársam ilyennel támadna le.
2015. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az egész suli erről fog beszélni
2015. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Leszbi love...az szexiiii :D
2015. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

23 évesen milyen osztályról beszélünk? Egyetem/fősuli, OKJ, vagy valami munkaosztály? Felnőttképzés?

Leszbikus vagy? Biszexuális? Mikor tudatosult benned? Vagy most történt először ilyen?

2015. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Bocs de elegge ijeszto amikor egy hasonlo nemu szemely vall szerelmet... Nem tudom hogy te hogyan gondolod ezt. nem volt idod megerteni hogy serto az ha nem meleg hajlamuakra nyomulsz?
2015. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmit tenni, õ nem meleg, nem biszex, semmi esély nincsen ezt meg kell értened.

Anno ugyan ez történt velem, csak én az ellenkezõ szerepben voltam, szerelmet vallott nekem az egyik osztálytársam/barátnõm. Eléggé sokkoló dolog. Én megszakítottam vele a kapcsolatot néhány hónapra (nyár volt) volt ideje lezárni, átgondolni, meg nekem is feldolgozni, aztán néhány hónap elteltével visszatértünk barát kategóriába, nem próbálkozott többet.

2015. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
18%
Azt lehet tenni hogy leszállsz róla. Te mint leszbikus mit szólnál hozzá ha egy nagy darab szörös kan mindennap szerelmet vallana neked?
2015. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval nem mondtam, hogy mindennap..... egyetlen egyszer mondtam neki
2015. ápr. 12. 17:50
 9/17 anonim válasza:

Nyilván neki sem lehet könnyű, gondolom nem tudta rólad, hogy meleg vagy. Lehet, hogy lassabban kellett volna rávezetne ő erre a témára. De már mindegy, ez a múlt. Nem tudom beszéltetek e azóta, és hogy szóba áll e veled, de talán érdemes lenne megbeszélnetek. Vagy legalább írni neki egy levelet, hogy biztosan váratlan volt stb. ... de jobb az őszinteség, meg nyilván ha nem szeretné, nem próbálkozol nála, tiszteletben tartod az ő érzéseit is. És hogy szeretnéd valahogyan elrendezni a kapcsolatotokat, illetve kéred a diszkrécióját. Ha tényleg 20 évek feletti korosztály vagytok, és nem csak elírás, és jó barátnők voltatok (ha már többet érzel iránta, nyilván ismertétek egymást), akkor meg kéne értenie a szitut, ha nem is békél meg vele, de csak van már ennyi esze.


*** Persze itt is az ítélkezés, fujjodás, mint általában minden meleg kérdésnél. De nyilván ez nekik sem könnyű, attól is emberek, eshetnek szerelembe, és hogyan tudják meg, most mégis, arról akire épp nincs ráírva, hogy meleg, hogy az? Csak úgy ha szerelmet vallanak, vagy megkérdezik. Vagy hallgatnak, és szenvednek.

És a heterók közt is van olyan, akitől világgá szaladnál, de hát hopp pont te jössz be neki, ilyen esetben mivel érvelsz? ;)

2015. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásodat!

Tudod már utólag picit bánom, hogy elmondtam Neki, de úgy voltam vele, hogy joga van tudni, bár korai volt az tény.... 3 hónapja ismerem szóval nem mondanám barátságnak sem.

Az egészbe egyébként nem az fáj, hogy elutasított, hanem az hogy hogyan. Az a szó, hogy morbid nagyon fájt. De értem a reakcióját, és csodát sem vártam csak némi empátiát, de ez a szó, hogy morbid nagyon rosszul esett.. :(

2015. ápr. 12. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!