Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliát hogy érdemes...

Üvegfóliát hogy érdemes telefonra felhelyezni, próbáljam itthon vagy vigyem valahova?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) LG G3 telefonomra vettem üvegfóliát, de nem tudom, hol tennék rá úgy, hogy a terméket nem ott vettem.

Az lenne a másik problémám, hogy a képernyőre tetettem sima fóliát is. Ezt le kell szedni,mielőtt az üvegfólia felkerülne?

A választ előre is köszönöm! :)


2015. máj. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen a sima foliát vedd le és szerintem a foliához adtak használati utasítást is :P (hogy az egyszeru emberek is fel tudják helyezni :D) nem olyan nehéz :D
2015. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kitől vetted? ha jó minőség akkor az üveg magától felmegy csak jól meg kell tisztítani a kijelzőt, egyébként ha bemész egy boltba felrakják akkor is ha nem ott vetted
2015. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

ebay-en rendeltük :) de igényes csomagolás, van benne kétféle tisztítókendő is, jónak tűnik

2015. máj. 14. 13:06
 4/4 anonim válasza:

Mielőtt leveszed a védőréteget, próbáld rá a kijelzőre, így látni fogod a pozicióját ( első kamera + érzékelők ).

Szinte minden telefonnál ezekhez kell elsősorban igazodni.

Én spéci szemüveg törlő kendőt használtam, alapos tisztítás után elsőre rácuppant. Biztosan sikerülni fog Neked is.

2017. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!