Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam egy kifogástalan...

Eladtam egy kifogástalan Xperia telefont, de a gyerek pár napra rá írta, hogy nem jó stb. És azzal fenyeget, hogy feljelentést tesz ellenem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt a sportot, ne ijedj meg. Ha mégegyzer zaklat, menj be a kerületi kapitányságra, és tegyél panaszt.
2015. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
Menj a rendőrségre de csak akkor, ha a gyerek nem tűnik veszélyesnek. Ha megtalál téged az utcán egy nagydarab ember társaságában, akkor én nem mernék a rendőröknek szólni. Nem tudnak megvédeni. ilyenkor muszáj megalázkodni, beletörődni hogy vesztettél, legalább békén hagynak és nem bántanak többet. Sajnos ilyen világot élünk :(
2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Rendőrség, Fogyasztóvédelem, NAV-al fenyeget.

Állítása szerint nem jó a telefon.

2015. máj. 15. 11:58
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Amit az utolsó ír, na pont az olyanokra szoktak rászállni, aztán évekig csesztetni... Sosem szabad behunyászkodni, mert aki egyszer lehúz, kétszer is lefog...
2015. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
add vissza neki a pénzt, ha feljelent neked kell bizonyítani hogy a telefon működött amikor eladtad, nem tudsz jól kijönni ebből, add vissza neki a pénzt aztán add el a telefont egy normális embernek
2015. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A veszély nem fenyeget. :D Nem olyan körökben mozgolódom ;) De azért az szép, hogy még én vagyok a hibás...
2015. máj. 15. 15:03
 17/21 cintikebabby válasza:
Nálam most ugyan ez van csak én hajhosszabbitást csinálok követelik vissza az árat mert leesett pár tincs a munka dijat fel is ajánlottam hogy vissza adom a haj a nagyker dolga de az egészet követeli... Fenyeget hogy feljelent stb facebook beszélgetés van amivel tudja bizonyitani hogy igen én csináltam de a garanciás beszélgetés is ott van de papir nincs irva semmiről! Ráadasul ez Ausztriába volt én kint be se vagyok jelentve a lakcimem itthon van...nem tudom eldönteni féljek most vagy sem
2015. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

félj csak, feketén dolgozol ráadásul ilyen melót

ausztriában ezért elkapnak rendesen

2015. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15-ös rosszul tudod...

van az adás-vételi. benne van minden. az, hogy az eladó minden ismert hibáját közli a vevővel, ÉS a vevő ezt tudomásul veszi, valamint a telefon állapotáról ő maga is meggyőződik.

ha aláírta a szerződést, akkor ő azzal jelezte, hogy a telefonnal akkor, amikor megvásárolta, semmi probléma nem volt. innentől aztán neki kell bebizonyítani azt, hogy vajon az ő hibájából hibásodott meg később a telefon, és azt is neki kell bebizonyítani, hogy az eladó tudott róla, de elhallgatta...

2015. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 cintikebabby válasza:
Kedves 18-as hozzászóló semmivel nem tudja bizonyitani azt hogy én fogadtam el pénzt....
2015. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!