Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mi a baj lett a...

Csete Tamás kérdése:

Nem tudom mi a baj lett a telefonommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy amikor a telefont beteszem töltődni a telefonom nem töltödik normálisan:

1)Nem mindig érintkezik a töltő (Amikor beteszem a telefonomat nem töltődik, de még azt se irja, hogy töltődik

2)Ha mégis irja hogy töltődik nem mennek fel a százalékok, sőt még lejjebb szokot menni (pl. 10%-on van bedugom kb. 1 órára, töltés közben mindig azt a százalékot mutatja, de amikor kihúzom azonnal lemegy 4%-ra)

3)Van amikor irja hogy töltődik felmegy a százalék 100%-ra de amikor kihúzom, azonnal lemegy kb. 20-40%-ra (ez inkább akkor szokott történni, amikor több mint 5-6 percet volt bedugva).

Már vagy 3 féle töltővel próbáltam, ritka eset amikor normálisan töltödik. Mi lehett az oka? Tudna-e valaki segiteni?



2015. máj. 15. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már vagy 3 féle töltővel próbáltam"


Nem töltőt kell venni, hanem AKKMULÁTOR-t.

2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de van mikor nem érintkezik
2015. máj. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!