Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 mi lehet a...

Sony Xperia M2 mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M2 telefonom lett aminek megfrissítettem az androidját 4.4.4 re. Előtte 4.3 volt. Van egy TDK Life on record fejhallgatóm. A frissítés előtt jetaudio plust használtam és nagyon jól szólt hangosan a basszus is volt rendesen nagyon szuper volt. Most pedig egy rakás szar mert nem szól van egy régebbi sony fejhallgatóm is valami 100db es és kb már az is kezd jobban szólni mint ez... Nem tudom mi lehet a probléma a TDK nem ezeréves biztos nem annak van baja. Valaki tudna segíteni hogy mit tudok vele kezdeni?

2015. máj. 16. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a TDK egy 104dB +3dB 32ohm-os fejhallgató
2015. máj. 16. 11:08
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom mennyit fog segíteni a hozzászólásom, de azért megírom. Ezen a linken ( [link] található cikk alapján lehetséges, hogy az M2 is megkapta azon új funkciókat, mint a Z2, mert ha igen akkor lehetséges, hogy magában a fülhallgatónak vagy a lejátszó programnak a beállításaiban érdemes megnézni az újonan belekerült vagy megújult elemeket.
2015. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!