Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggodalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zizi84 kérdése:

Szerintetek van okom aggodalomra, ha a párom a tudtom nélkül társkereső oldalakon nézegeti a másik nemet, és állapota függetlenként van feltüntetve?

Figyelt kérdés
Nem lenne ezzel olyan nagy baj,ha nem kezdeményezne kommunikációt a másik nővel de észrevettem, hogy értékelésnél 10 pontot adott neki. Google-ban rákeresett a nick nevére és egy filmes fórumban meg is találta és hirtelen regisztrált is oda, és írt is, hogy neki épp megvan az a film ami a csajnak kell, és írjon rá ha érdekli.
2010. dec. 23. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:

És itt mi a kérdés?

Szerintem ez egyértelmű. Nem érdemel meg téged, nem szeret téged. Ráadásul az orrod előtt kezd ki egy másik nővel, sőt ki tudja már hánnyal kikezdett. Bocsi, de elég naiv vagy, ha nem veszed észre magadtól, hogy mit kellene tenned.

2010. dec. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pasas a hátad mögött nőzik, szerintem ez elég nagy sunyiságra vall. Ne aggódj, mert az nem old meg semmit, inkább vond kérdőre valamilyen módon.
2010. dec. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdőre vontam, de azt mondta, hogy az lényegtelen, nem jelent semmit, mert nem akar azoktól a lányoktól semmit, nem is kezdeményezett soha(itt mondjuk hazudott, mert a komment a filmes fórumba akkor mi, ha nem a kezdeményezés egyik formája?) azt mondta, minden pasi csinál ilyet. És én voltam a hibás, hogy ennyit se hagyok neki, mert nem jár el nélkülem sehova(amit nem tiltanék meg,csak azt mondja, hogy neki nem élvezet már a haverokkal sörözni)és csak ennyi marad neki, hogy néha fantáziáljon másokról. Mondtam is neki, hogy felőlem fantáziálj, de az már nem a fantázia kategóriába tartozik, amikor megpróbál vele kommunikációs kapcsolatot létesíteni.

Tudom, hogy naiv vagyok, de ilyenkor, szerelmesen, nem mindig akarom észrevenni, ha a párom hibázik, mert akkor tudom, hogy lépnem kell, és az nagyon rossz lenne. És inkább elhiszem neki, hogy mennyire szeret, és nem csalna meg soha, amit elég nagy hülyeség, tudom...:(


Köszi, hogy válaszoltatok! :)

2010. dec. 23. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarul tudod, hogy kihasznál, de vállalod...

Ha nem érdekel a kivül állók véleménye akkor minek írtál ide?

2010. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, az én sztorym merőben hasonló, csak ebben a kapcsolatban én vagyok a férfi.. barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, tinik vagyunk még..mindegy is annyi a lényeg, én megkérdeztem hogy ez miért van... írt hogy megbánta jajj, ez - meg az, rá 10 napra szakitott velem... ez sunyiságra vall.. igy eljátsza idővel a bizalmadat.. azóta mi kibékültünk, de feltétel nélkül már nem tudok benne bízni.Remélem tudtam segíteni
2012. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!