Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Iphone 5-öm van, de kezd meghalni.

Figyelt kérdés

Nos, a felállás a következő! Amikor megjelent az i5, vettem iStoreból egyből egy magyar független 32gb-osat.

Már majdnem lejárt a 2 év gari, amikor észrevettem rajta egy szemcse pixelhibát! Szerencsére emiatt kaptam egy vadi új készüléket, plusz 3 hónap garanciát.

Azóta eltelt kb 1-1,5 év, de az aksi haldoklik. Elindulok itthonról 100%-al, de ha netezek (fb, nternet), akkor 14:00 után már 10% on van, úgyhogy ezután általában kikapcsol, használni sem tudom.


Kérdésem: adjam el így, ahogy van, 80-90 körül, és veggyek egy 5s-t, vagy vegyek egy i6-ot?


Vagy, várjam meg az i7-et (6s vagy ami lesz a neve), és ebben cseréltessek aksit 6-7 ezerért?



Igazából, baromira nem szeretnék 5s-t, mert a családban van 2 és ugyan olyan szarok az aksijai. Vadi új állapotában sem bír ki egy aktívabb napot...

Az i6 állítólag jó nagyon, de várhatóan ősszel kijön az új, és jelenleg kb ugyan annyiba kerül az i6, mint 4-5 hónap múlva fog majd a 7.


Diák vagyok, én keresem meg rá a pénzt 600 as órabérben és igazából baromira nincs kedvem bukni rajta. Ha vennék egy 5s-t, ugyan ilyen aksi problémám lenne. Ha vennék egy 6-ot, akkor rengeteget buknék az árán, amikor kijön majd az új...


Megéri új aksit venni bele? Fokozottan jobb lesz majd a telefon?


Szerintem ennek az ára már nem eshet őszig, 80 at talán még így is adnának érte, főleg úgy, hogy független és 32gb. (Az oldala természetesen kopott, örök életében 15-25 ezres tokokban hordtam, de tokon belül is lejött róla a minőségi remek festésük...



Szóval, ti mit tennétek?


Más telefont nem szeretnék, csakis iphone-t, mert nagyon szeretem az egyszerű kezelhetőségét és igazából minden funkcióját!


2015. máj. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel ez a készülék már szinte hozzádnőtt, ezért aksicsere, és vársz egy igazán kedvedre valóra...nem kell elkapkodni, remélve, hogy az új aksi bírja, amíg ki nem jön a kedvenc..


szerintem

2015. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban jársz ha keresel használtan egy jó állapotú 5S-t lényegesen jobb.


Az iPhoen 6 nem éri meg szerintem még használtan sem. Én bedőltem neki és vettem újonnan egy i6-ot, annyi volt jó a benne, hogy 128GB. Szinte alig tud valamivel többet, és amivel többet tud, azt i5-ön is megtudod oldani.


1-2 évig elég lesz az 5s és majd leváltani i7-re.

2015. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy i5-re most olyan 30 at kene rafizetnem, ha kijonne az i7, azt vehetnenk cegnevre szamlasan, igy a 230 ezres telefon 175 korul lenne, igy arra meg 80-85 ot kellene rafizetni.


Igy is azt mondjatok, hogy vagy aksicsere vagy i5s?

2015. máj. 19. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne költs rá többet add el amíg lehet. viszont egy 5s még megérné ha nagy iphone-os vagy. én nem vagyok anti-apple arc de a 6 nagyon nagyon nem éri meg, eléggé parasztvakítás az apple részéről.
2015. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy nekem 5s van, és ha nem nagyaon használom, akkor 3 napot kibír? Ha intenzíven, aktívan használom, akkor 1 nap... de ez miért akkora gáz? Egyébként az i6 egy FOS. Semmivel sem tud többet, mint az 5s, csak nagyobb, és ebből adódóan erősebb... de még az 5s-nek is annyira erős a hardware-e van, hogy még az jelenleg legfrissebb iOS sem tudja kihasználni...
2015. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!