Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valószínű h nem kapok választ...

Valószínű h nem kapok választ itt erre a kérdésemre, de már régóta keresgélek fórumokon neten stb. de nem találok választ a kérdésemre. Csak hallott pletykákat. ( Csak h legyen kérdőjel a szövegrészben? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagybátyám a debreceni vízműnél dolgozik, benne van az egész család a flottájában, és januárban váltottunk t-mobiltól telenorra, ezzel együtt új telefont kérhetett mindenki. Ami azóta nem jön meg!? Szétvet az ideg, lassan féléve hogy nincsen telefonom, nem vagyok elérhető, nem érek el senkit. Tegnap bementem a telenorhoz, és azt mondták h ők nem tudnak semmit, ez rajtuk nem múlik talán a polgármester nem írta alá blbablalbla. Reménykedem valakiben, aki írna valami hasznos információt, mivel hogy az egész cég + családtagjaik 4hónapja telefon nélkül vannak. Ilyen nem is gondoltam, hogy megtörténhet.
2015. máj. 20. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
már 4 hónapja? én két hét után már érdeklődtem volna..és egyébként a régi telefonokkal mi van?
2015. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég régóta benne vagyunk már a flottában, minden 2. évben van ilyen telefonvásárlási lehetőség és eddig mindig megvolt 1hónap alatt, azért nem kérdezősködtem már 2 hét után, gondoltam nem vészes ha beletelik 1-másfél hónapba... Aztán meg mindig mondták, hogy április eleje... Aztán május eleje... És szépen eltelik minden határidő. Régi telefonok... Hát személy szerint nekem elromlott, unokatestvéreimnek jó még, ők azt használják és várják az újat...
2015. máj. 20. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

"Valószínű h nem kapok választ itt erre a kérdésemre"


Igen, ez k-ra valószínű, ugyanis a nagybátyád flottájának van a cégnél kapcsolattartója, tt kell csesztetni, hogy adjon információt. Ha idáig sem juttok el, akkor marad a szájtátás.

2015. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El jutottunk idáig, válaszomban előbb leírtam, többször is rákérdeztünk és mindig vmi új időpontot tűztek ki amit már másodjára nem tartottak be. Odáig is eljutottunk már h a pesti központtal felvegyük a kapcsolatot, és csodálatos módon ők sem tudtak semmit. Ha senki nem tud semmit akkor szerinted kivel kéne még a kapcsolatot felvennem? De bunkózni azt tudsz, így jobb lett volna ha ide sem írsz. "Reménykedem valakiben, aki írva valami hasznos információt..." Nem rád vonatkozott, tovább kellett volna görgetni.
2015. máj. 20. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lefutottad a hivatalos köröket, elég nagy naivítás itt a sok pistikében reménykedni egy ilyen specifikus kérdésben :))
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!