Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » üdv mindenki. a Li-lon akkumul...

Tornai Gergő kérdése:

üdv mindenki. a Li-lon akkumulátoroknak mi a jó? Ha teljesen hagyjuk lemerülni? Vagy ha nem hagyjuk teljesen lemerülni?!

Figyelt kérdés
mert nekem van egy samsung galaxy note 4-em. 4 hónapos,3220mah-os aksival es már 2x tapasztaltam hogy este leteszem magam mellé a telefont közel 60%al és mikor felkelek ranézek és 3%on van. wifi telefon net ilyesmi kikapcsolva. szóval nem értem miért van ez.feladta volna az aksi?

2015. máj. 20. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

10% alá ne menjen. lemerülni meg végképp ne hagyd. az csak rosszt tesz az akkunak.

egyébként lehet hogy valami program fut a háttérben. nézd meg az akku használatot.

2015. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. de akk ez a tapasztalat annak a jele hogy kihaló félben van az akku? mert nem hiszem hogy megy a háttérben valami program vagy akármi mert általában kikapcsolom és akk is ugyan ez a tapasztalat. de viszont napközben 4G-s nettel folxamatos használattal zenehallgatással,néha egy kis játékkal elvan magának automata fényerővel 25-30%-bol.. ezért nem értem ezt a 60%-os lemerülést egy este alatt mikor nem is használom.
2015. máj. 21. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor megvettem a telefonom nekem is ezt csinálta. Letöröltem az akkumulátor használat figyelő progit és azóta boldogan használom 2 napos üzemidővel
2015. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is birja a 2-3 napot de már 2x vettem ezt észre hogy este lerakom és reggel 0-10% között van.még akk is ha ki van kapcsolva. mert estére mindig kikapcsolom.
2015. máj. 21. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes... akkor szerintem vagy kinyírtad az akkut. Vagy rossz a érzékelő szenzora. ha le ment 0-ra. utána ki kapcsol pl 10-15 perc után?

Nem tudom kivehető-e az aksija ha igen nézd meg nem púposodott fel?

Egyébként nyomj rajta egy gyári vissza állítást. és szerintem jó lesz. (ha nem púpos az aksi.) ha púpos akkor azt garanciáztatni kell.

2015. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem púpos. majd kidrül ezután hogy viselkedik. köszönöm a válaszokat. :)
2015. máj. 23. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben. Nm:)

Majd írd meg azért :)

2015. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!