Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gáz manapság 35 éves...

Mennyire gáz manapság 35 éves ffinek ha egy Nokia 6303 telója van?

Figyelt kérdés
Sok embernél látni okostelefont, most akkor az akinek hagyományos telefonka van az le van maradva? Simán megvehetném a legújabb Iphone-t vagy SgS6-ot is, de ezek a telók szerintem arra jók, hogy az ember figyelmét folyton eltereljék. Nincs mellettük egy perc nyugta se mert ha vmi az eszébe jut akkor egyből a neten és a telón lóg. Nincsennek jelen a való világban, hanem folyton csak a virtuális életben lelik sokan az örömüket.

2015. máj. 23. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyira gáz, amennyire annak érzed. Nem egy felnőtt korú embernél látok a metrón régebbi telefont. És nem dugdossa, csak használja, ha éppen hívják, vagy ő hív valakit.
2015. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Egyaltalan nem gaz. Nem mindenki vesz azert telefont, hogy villogjon vele. A funkciojat a regebbi keszulek is ellatja, masok meg azt gondolnak, amit akarnak.
2015. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz de azért a bkv útvonal tervező nekem nagyon jól jön az okostelefonon.
2015. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amíg arra tudod használni, amire szükséged van, addig egyáltalán nem. Amíg össze volt törve az okostelefonom, és nem volt meg a következő, addig egy, a tiédhez hasonló felszereltségű régi telefont használtam.Nekem is csak az jelentett gondot, hogy diákként nem engedhetem meg magamnak a kommunikáció ezen korlátozott formáját, mivel mindig is én fizettem a feltöltőkártya-egyenlegemet illetve, hogy nekem nincs saját számítógépem és így telefonon ki tudom szinte minden számítógépezési igényemet elégíteni. Nálam ez szimplán gazdaságilag megéri. Azokról pedig akik itt Mo.-n vásárolnak iPhonet és a hasonló 150e. forint feletti árral rendelkező készüléket, azokat csak szánom, a rossz ár/érték arány ismereteik és a téves "aki gazdag annak drága telója van" társadalomnézet alapján. (3év óta pár hónapjáig htc radar (akkori) ár: 65.000,- , jelenleg microsoft lumia 535 ár: 33.000,- rosszat mondani akét készülékről talán annyit tudok, hogy a htc radar a majdnem 3 éves szolgálat után egy kiálló kő felületére képernyővel előre esett és betört a képernyője)
2015. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak másodlagos telefonként használnád, például munkaügyben, de mellette elsődlegesen lenne egy okostelefonod, akkor nem lenne annyira gáz. Próbáld meg beiktatni csak munkatelefonnak, és vegyél mellé egy okosat is, elsődleges magántelefonnak, így menőbb is leszel, és nem lesz semmi, ami munkaidőben elvonná a figyelmedet.
2015. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gáz akkor maradhat ,én sokat bkv ezért unalom üzönek van néhány játék az okos telefonomon ,meg a futár alkalmazás igy tudom mikor èr a megálloba a buszom ,gps sem hátrány egy telefonban .én ezekre használom a okos telefonom a telefonáláson kivül .
2015. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy kb a kutyát sem érdekli.
2015. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!