Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontott feloldó kód. Nem...

Gepszakos kérdése:

Elrontott feloldó kód. Nem enged belépni a telefon. Mit csináljak? Több lent.

Figyelt kérdés
Adott egy Sony xperia M.Raktam rá rácshálós levédőt,de valaki 20 -nál többször próbálkozott,rosszul.Most kéri hogy jelentkezzek be A Google fiókomba,vagy válaszoljak a biztonsági kérdésre.De egyik se működik.Mit csinálhatnék vele?

2015. máj. 24. 15:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy barátomtól kaptam tegnap,már nem muxik a hangero fel gomb,szarrá van törve,de engem csak az zavar h nem enged belépni :D
2015. máj. 24. 15:30
 2/2 anonim válasza:
Az elég baj ha a felhangosító gomb elromlott.. azt megnyomod a bekapcsoló gombbal egyszerre akkor bemegy egy menübe és ott a wipe all data-ra kell menni vagy ilyesmi fel le hangosító gombbal tudsz fel le menni és a bekapcsoló gomb OK-ként funkcionál :) ha nem müködik a felhangosító akkor azt is lehet hogy lehalkító gomb + bekapcsoló gomb és Download Módba megy rádugod gépre usb-vel keresel hozzá firmwaret és odinnal rá raksz egy uj firmwaret de erről inkább nézz videót :)
2015. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!