Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a BEEX M55 BLACK B...

Jó telefon a BEEX M55 BLACK B mobiltelefon készülék?

Figyelt kérdés
Interneten nem sokat lehet róla olvasni, linket is küldhetek a tudtok valahol a készülékről hírt.
2015. máj. 26. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, inkább vegyél egy ilyen, ez legalább normális gyártótol van, még ha nem is annyira ismert cég :

[link]

2015. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Louigi válasza:
Nekem BEEX M1D -m van és az én telom alapján szerintem azzal egyenértékű. Nem szabad BEEX -et venni. Hidd el nekem is az van másfél éve de az első fél év után minden bajom volt vele. "2GB memoria" de csakis papiron, 512 MG rammal. Ne vegyél BEEX et semmi szín alatt.
2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia szerintem nagyon jó telefon nekem is olyan van...

Megvagyok vele elégedve a BEEX sokkal jobb mint amilyen linket küldtek.És a BEEX M1 D is volt az tééleg nem a legjobb de ez tökéletes

2015. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia szerintem nagyon jó telefon nekem is olyan van...

Megvagyok vele elégedve vele!!! [link]

2015. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!