Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb?...

Szerintetek melyik jobb? iPhone 5c v. iPad mini 2?

Figyelt kérdés

Mar van egy iPad mini 2-m, de tudni szeretnem, hogy jobb-e mint az 5c. Tudom, hogy 2 kulon kategoria a 2 keszulek, de: szerintetek melyik jobb? Peldak: +:5c: az iPhone hardvere, jobb akksival, es jobb FaceTime kameraval. Kicsi, ezaltal zsebben is hordhato. -: muanyag, elegge regi hardver. iPad: +:fem haz, ezaltal minosegibb erzes, sokkal de sokkal modernebb hardver, nagy kijelzo (ami neha hatrany). -: NAGYON NEM HORDOZHATO, csak taskaban, vagy telikabat belso zsebebem.


Ez a felsorolas utan, szerintetek melyik jobb? Ugye amint mondtam, mar van egy iPad mini 2-m, de egyszeruen nem lehet normalisan hordozni, es ezert vagyok meg mindig egy iPhone-ra.



2015. máj. 27. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
5c jobb
2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom csak az egyik lehet, és ha iPhone-t vennél, akkor az iPad-től meg kellene válnod. nekem is retina minim van, én intenzíven használom itthon, mellette van egy iPhone 5S-em, én mondjuk nem tudnék választani közülük.
2015. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy Te magad is leírod: két külön kategóriáról beszélünk. Majdnem, mintha azt kérdeznéd, hogy a személyautó jobb, vagy egy vonat. Személyszállításra használjuk mindkettőt, de ennyiben kb. ki is merült az összehasonlítás.


iPad-en nem lehet telefonálni (vagy ha igen, hát azt megnézném az utcán), az iPhone5 meg nem igazán való hosszabb ideig tartó böngészésre, játékra, ellenben pl. sokkal szebb fotókat lehet vele csinálni, mint az iPad-del.


Én használom mind a kettőt, egyiket a zsebemben hordom, és ha nem, akkor telefonálok, vagy ránézek a naptáramra, vagy like-okol egy bejegyzést, esetleg hozzá is szólok, de csak pár szót.


A "reggeli sajtót" már biztosan nem telefonon fogom olvasni, mert az nem kényelmes, és ilyen hosszú válaszokat sem fogok vele írni :-)

2015. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!