Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás nekem ez a két...

Jó választás nekem ez a két telefon?

Figyelt kérdés

Lg G2 vagy sony Z2?


Amire használnám:

- multitasking ezerrel. Sok programot felváltva szeretnék használni (zenelejátszó, böngésző, facebook, viber, office, gps stb.) és azt várom a telefontól, hogy gördülékenyen fussanak a programok anélkül, hogy ram felszabadítással foglalkoznék.


Az ár miatt vacilálok, mert ha a G2 is megfelel nekem akkor azt venném. De ha 3G RAM elengedhetettlen a gyors multitaskinghoz akkor a Sony lesz a választásom.


Sajna sok negatívumot is hallottam, nektek mik a tapasztalataitok?:

LG: kijelzőhibásodás

Sony: kamera kikapcsol, melegedig


2015. máj. 30. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
bátyámnak már több mint fél éve van meg a G2 és minden rendben van vele. én is használtam már párszor és a multitasking rendben van.
2015. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kérdező.. ***** válasza:
2GB ram kevés lesz a G2-ben Multitaskingra.Z2-t vedd mert abba 3GB ram van.
2015. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!