Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z1 compact telefon...

Sony Xperia z1 compact telefonomra mikor jön még az új szerverfrissítés?

Figyelt kérdés
nekem kb 2-3 hónapja van meg a telefonom és még nem érkezett meg a szerverfrissítès. Haveromnak már réfebb óta van ilyen telefonja és neki már 1hete megvan a frissítés. Szeeintetek nekem mikor?

#Sony #Sony Xperia Z1 Compact #szerverfrissítès
2015. máj. 31. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Azt látják, hogy forgalomban van a készüléked, majd egyszer..

úgyis kapsz értsítést, hogy letöltheted.

nyugi, lehet hogy több hónap.


az az én privát problémám, hogy nem kellene a lollipop..

a 4.4.4 tökéletes.ráadásul erre van a szoftver kitalálva, az 5.0-val picit erőlködik..

2015. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet de nekem a telefon menüje tetszik. (értesítősáv, feloldás...) Remélem minnél hamarabb megjön.

Köszi a választ

2015. máj. 31. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben értesz hozzá, akkor xperiafirm-el és flashtool-al megcsinálod a telefonra globálisan elérhető legújabb ftf-et, majd flashtool-al felteszed.

Amennyiben ezekről nem is hallottál még, és nem is értesz annyira az informatikához, inkább várj amíg megjön a frissítés!


Nekem az Xperia M2-mel volt ilyen, 4.3-on voltam, de már rég elérhető volt a 4.4.4, csak ide Magyarországra a T-mobile-oshoz még nem jött meg, csomó hetet vártam és inkább rákerestem a google-n hogy lehet akkor manuálisan :)

2015. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!