Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy Sony Xperia...

Nemrég vettem egy Sony Xperia T3 okostelefont és van egy apró vagyis nagy probléma. Szerintetek mi lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval a készülékhez beszereztem egy SIM kártyát és működik is, írja a térerőt meg minden, de nem lehet vele hívni, se hívást fogadni, mivel azt mondja a kedves bemondó gép, hogy "ön nem kezdeményezhet hívást" és ennyi, most mit csináljak?

2015. jún. 6. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lopott telefont vettél. Le van tiltva.
2015. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell azt a SIM kártyát a használat előtt aktiválni?
2015. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# lopott telefon hivatalos üzletből, hát érdekes lenne....


2# Na igen, kéne ha tudnám, mivel átolvastam a kártya papírjait írd valamit, hogy nyomjam meg a #- gombot, mikor berakom a SIM et, de én azt nem találom egyébként ezt írja a papírka: "Billentyűzze be a 4 jegyű PIN1 kódot amellyet a plasztik kártyán talál." Alatta: Nyimja meg a # gombot! Telefonja használatra kész"

2015. jún. 6. 23:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval most mikor kell beírni a # gombot?
2015. jún. 6. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami ősrégi SIM kártya lehet, a 800 éves telefonokon valóban be lehetett lépni a PIN kód beírása után a # gombbal. A kártya honnan való? Az aktiváláshoz fel kell hívni egy telefonszámot, ott mondják a további teendőket - már ha tényleg aktiválni kell.
2015. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan régi a kártya, mivel micro SIM meg ez a dátum van ráírva: 2015/5/12 egyébként az Auchan-ba vettem.
2015. jún. 7. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi egyéb papír nem volt hozzá? Milyen szolgáltató? Ha csak úgy vetted, biztosan aktiválni kell, ezért nem tudod használni. Így csak az aktiváláshoz szükséges telefonszámot tudod felhívni, mást nem. Ennek a számnak és az aktiválás menetének meg ott kell lennie valahol a SIM kártyához adott papírok között.
2015. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen látom a számot holnap felhívom köszönöm a segítséget!
2015. jún. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!