Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos gyengélkedik a kis társam. :( (Xperia x10 mini) Lassan le kell selejtezni, pedig nagyon szerettem.

Milyen telefont érdemes most venni kb 50-60eFt-ig.

Ami fontos lenne hogy sokáig bírja egy töltéssel, ne legyen nagy, nem annyira fontos, de nem hátrány ha kezel 2 SIM-et. Nem kell csúcs hardvernek lennie teljesítményügyileg, de jó lenne ha kibírna megint 5-6 évet hibátlanul. (Gondoltam rá hogy ebay-ezek egy újat 15K-ért...) Elsősorban telefonálásra használnám, ritkán lenne kihasználva az igazi okostelefon feeling.



2015. jún. 6. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Allview P6 Energy lenne ebben az arkategoriaban az a telo, ami a legtobbet kibir egy toltessel. Mas kerdes, hogy mennyire eri meg, mert a hardvere eleg gyenge. Ugyanakkor gyengebb akksival ott a Moto G, Moto E vagy valamilyen Lumia, amik a legjobb valasztasok az arkategoriaban, mert stabil, gyors, tamogatott telefonok. Viszont sajnos manapsag szerintem nem talalsz olyat, ami 5-6 evet kibirna, csak ha nem okostelefonrol van szo.
2015. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lumia 640 DS vagy 640XL DS... jobbat nemtudok ami dual simes.. na meg amugy se nagyon :D
2015. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+1 a Lumia 640 DS-nek :)
2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!