Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a Samsung...

Mennyire megbízható a Samsung S5 szerintetek? Vagy inkább Lumia?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább Lumia,mondjuk 930-as.Erősebb is és az op. rendszere is stabilabb + júli 29-én jön a Win10 rá.
2015. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a legújabb Lumia modell?
2015. jún. 6. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a legújabb,de csúcsmodell,az 1520-as kis tesója, bár így is 5 colos.Esetleg,még valamikor ebben az évben jelenik meg a 940-es,de az már elég drága lesz.Pár infó a 930-asról: 4 magos 2.2Ghz processzor, 2Gb ram , 20Mpix-es kamera 4K videófelbontással.Nekem is 930-asom van,a játékokat gyönyörűen viszi akadás nélkül.A kijelzője gyönyörű, FullHD,IPS,Clear Black.Eddig még egyszer sem fagyott le,pedig már lassan 1 éve megvan.
2015. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a tárhelye nem bővíthető,de az a 32Gb teljesen elegendő,már nagyon sok app van a telómon,de még mindig van rajta elég sok szabad hely.Azt elfelejtettem megdicsérni rajta,hogy a HereDrive+ navigációs alkalmazás ami gyárilag benne van,méghozzá ingyenesen,még offline módban is tud simán keresni és pontos is és minden más ilyen navigációs alkalmazást lepipál.
2015. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél valamit a telefonról kérdezni,nyugodtan írj privátban.
2015. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jún. 7. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 a 930-nak, jó telefon.
2015. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a Lumiát javaslom! Sok év android után tértem át Wp-ra, jelenleg Lumia 735- öt használok. Első hét agyrém volt: semmit nem tudtam hol van, és hogy működik rajta, aztán lassan kezdtem kiismerni, majd megszeretni, négy hónap használat után pedig nem cserélném el semmire. :-) Vagy ha vennék is másikat, az biztosan Lumia és WP rendszer lenne, mert számomra élmény a használata. És az ígéretek szerint ez a WP10 frissítés után csak még jobb lesz!
2015. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!