Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A túlzott okostelefon használa...

A túlzott okostelefon használatnak nincs negatív hatása a fejlődő gyerekekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy maradi vagyok, de én úgy látom,hogy az éjjel nappal telefont nyomkodó generáció szellemileg nem ott tart ahol kéne. Vagy nincs összefüggés?
2015. jún. 7. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlen a telefonok hibája, én úgy látom hogy ez az egész mai fiatal generáció selejt úgy ahogy van.

Na ezért mit fogok kapni... :D

2015. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2-es én is ebbe a generációba tartozom,de azt kívánom bárcsak ne
2015. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A hálózaton egy másik világ van, eltérő szabályokkal. A régi módszerekkel nem lehet lemérni a pozitív hatásait.


Ha leírod konkrétabban, hogy mit jelent, hogy nem ott tartanak szellemileg, mint az előző generáció, akkor konkrétabban is meg tudom válaszolni.

2015. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az "előző generációk" mindig a rá következő generáció szellemi elmaradottságáról értekezik ("ezek a fiatalok", "bezzeg az én időmben"). És mindig van valamilyen eszköz, ami okozója ennek - legyen az a TV, a videojáték/számítógép, a walkman, stb...
2015. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

az emberi evolúció nehezen követi a technikai evolúciót..

persze ez csak süket duma részemről, ugyanis minden kütyü a mi fejlődésünket segíti...az egészséges egyedek boldogan élnek a technika újdonságaival, és profin kihasználják a lehetőségeket.


sajnos mi zömmel a hibát látjuk, csak a nyavajgás, meg a sok elmebeteg ami feltűnő..

ha valaki látta a "szociális háló" c. amerikai filmet, annak van fogalma hogy kire milyen hatással van...

a jutub, a fészbúk sem az égből pottyant, egészséges fiatalok jöttek rá...

hogy sok az életre alkalmatlan, arról nem a technikai fejlődés tehet.


hetven évesen egy élettapasztalattal a hátam mögött, de még a mai nap sem lehet letenni a lantot.

igenis mindn nap kell a PC, kell a tablet, és a csúcsminőségű simogatós telefon..nehogymá' valamelyik unokámtól kelljen megkérdeznem...figyu, ez hogy is van?

viszont fordítva már előfordult..


az okostelefon használatát sosem lehet elég korán elkezdeni...persze okosan...

2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!