Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact beazas?

Sony Xperia Z3 Compact beazas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fel eve vasaroltam egy ilyen keszuleket. Azota sokszor mostam le vizzel. Tegnap elott medencet allitottunk rokonokkal es keszitettem egy kepet a viz alatt. Semmi baja nem volt. Tegnap is amikor belementem keszitettem, de utana mar a keszulek elkezdett ujraindulgatni, meg kiirta, hogy a sim kartya nincs a helyen. Aztan egyszer csak nem tudtam bekapcsolni se, csak 3at rezgett.es azota folyamatosan ezt csinalja. Volt mar majdnem 1 naoig rizsben, de az se segitett. A reteszek be voltak zarva, elotte direkt leelenoriztem es meg ra is nyomtam a biztosag kedveert. Garanciaba ezt megcsinaljak?

2015. jún. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az akksit szedd le, hátlap nyílások minden nyitva, és 3 napig rizsbe temetve kell tárolni. A bekapcsolgatással csak a zárlatot kockáztattad.

Ha ezután sem kapcsol be, akkor szervízbe kell vinni. Beázást nem valószínű, hogy ingyen csinálják, de ha szerencséd van, akkor 20-30 ezerből megúszod.

2015. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a hatlapot nem lehet levenni a Z3 Compactnal
2015. jún. 7. 15:04
 3/4 anonim válasza:

Én hallottam olyat hogyha beázik a telo akkor a Sony márkaszervíz gariba megcsinálja ha az nem a te hibádbol történt

Hogy ebből mennyi igaz és hogy hogyan nézik meg azt nem tudom, de érdemes lenne elvinni

2015. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát végül is IP6X telók, bár ez még nem jelenti azt, hogy ingyen garanciáztatják őket. Szétcsavarozni, feszegetni semmiképp nem szabad, mert az instant garivesztéssel jár.
2015. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!