Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A (z) rendszer UI alkalmazás...

"A (z) rendszer UI alkalmazás sajnos leállt" mit tegyek?

Figyelt kérdés
WayteQ Talk 5H készülékem van, jelly bean android fut rajta. Illetve nem fut, mert kikapcsoltam, majd mikor bekapcsoltam a fent olvasható rendszerüzit dobta ki, és nem lehet semmit csinálni, ha bezárom újra előugrik. Így használhatatlan a készülék... raktam töltőre, rebootoltam... semmi.

2015. jún. 7. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami mókolt rom vagy root volt?
2015. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gyári UI van rajta, de letöltve használtam a "hola launcher"-t, bár nemtom ennek van-e bármi köze hozzá.
2015. jún. 7. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Akár lehet is!

Az android nem kérdezi meg melyik ui-t akarod használni?

Am állíts vissza gyárira mindent. Resetteld.

Nézz utánna a telefonodon hogy kell, de a hangerő le-fel gombokkal kellesz szórakozni.

2015. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt sajnos már próbáltam kétszer is, de semmi nem javult...
2015. jún. 7. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
semmi koze nincs a launchereknek, a rendszer ui-hoz... valahogy probald ujrahuzni gepen vagy nemtudom
2015. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a rendszer ui nem launcher... a systemui fajl magat a "temat" foglalja magaban... beallitasok menu kinezete, allapotsor kinezete, ikonok stb
2015. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a gep sajnos fel se ismeri, mig mukodott, addig a telo beallitasainal ra kellett menni az ufb modra ha azt akartam h felismerje.
2015. jún. 10. 18:34
 8/9 A kérdező kommentje:
vegul elvittem GSMbe, 6000ert megcsinaltak, tokeletesen mukodik
2015. jún. 15. 10:44
 9/9 szveisti válasza:

Ez szimpla alkalmazás hiba! A "google szolgaltatasok" a ludas!

Nálam a "google kereső" szolg. megjelenítője ütközött a gyári UI-val! Letöröltem és láss csodát jó lett. :)

Remélem segítettem!

üdv,

szveisti

2017. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!