Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem elég a mobil netre a...

StevenCooley kérdése:

Mért nem elég a mobil netre a pénz?

Figyelt kérdés
Netplsz M netem van és az első hónapba volt 190 ft a többi hónapba 990 Ft és a mai napon feltöltöttem a telefonom 1500 Ft-al de nem jött meg és újra igényeltem és azt írja hogy nincs elegendő összeg a telefonon pedig 1524 Ft rajt pontosan.Mitől lehet ez? És mit tudok tenni?Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. jún. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert beszoptad a mocskos T táblázatmegjelenítési aljasságát.

Kattints át a "nincs még net.." fülre, ott látod azt, amit fizetned kéne:

[link]

Szóval 1790 lesz az a 990.

2015. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van. egy logikus esetben pont első fülön kellene lennie a rendes csomagoknak, és a második fülön a kiegészítő csomagoknak...de hát a telekomtól nem lehet mást várni...aki nem figyel, simán megtéveszti.
2015. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor más nem is tudok tenni csak lemondani és eggyel kisebb csomagot igényelni?
2015. jún. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!