Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Iphone?

Miért csinálja ezt az Iphone?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van. 2 napja már 3x azt csinálta,hogy telefonozok semmi baja aztán ha lezárom nem tudom feloldani,hiába nyomogatom a gombokat nem reagál semmire. De amikor írtak akkor pittyeg. Kb. 5 percig rossz,aztán újra tudom használni. Mi lehet a baja?

2015. jún. 9. 16:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"azigen... egy anonim oldal, anonim emberekkel, se név, se semmi, mégis elvárja, hogy egy ilyen oldalon magázzák magát?"


Alapvető műveltséghez hozzátartozik.

Amennyiben az egyik fél megkéri a másikat, hogy ne tegezze akkor illendő magázni az illetőt.

2015. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Sony, meg LG-t hasonlít iPhone-hoz :DDDDD Oké, vegyél Lg-t, vagy Sony-t, amit 1 év múlva dobhatsz el a p* csába. Árérték arányban rossz az iPhone, és tudásban is "kevesebb", mint az Androidos csúcs modellek, de sokkal jobb az optimalizálás, na meg az iOS RAM kezelése... szemét a hardware? Aha, akkor azért fut minden játék sokkal nagyobb FPS-en iPhone-on, mint akármelyik Androidos játéktelefonon, pedig gyengébb a hardware... ez inkább jó, mint gáz, nem gondolod? Na meg az iPhone 4s 4 éves telefon, és még az iOS 9-et ki fogják rá adni, Sony-nál, LG-nél mikor hallottál ilyet, hogy 4 éves telefont támogatnak?:) De pont Sony, meg LG, istenem... legalább Nexust írtál volna, annak lett volna értelme.
2015. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Sony, meg LG-t hasonlít iPhone-hoz :DDDDD Oké, vegyél Lg-t, vagy Sony-t, amit 1 év múlva dobhatsz el a p* csába."


Te miről beszélsz ember? Próbálj már meg az iPhonoddal képeket csinálni a víz alatt.

Nézzél már be egy iPhone szervízbe, ha van időd, mindig tele van, viszik vissza javítani a sz@rokat.


"Aha, akkor azért fut minden játék sokkal nagyobb FPS-en iPhone-on, mint akármelyik Androidos játéktelefonon, pedig gyengébb a hardware... "

Én nem játszani veszek telefont, nem vagyok már gyerek. De ha játszani akarnék, vennék egy konzolt.


"Na meg az iPhone 4s 4 éves telefon"

Minden évben kiad egy hulladékot az iPhone abban az évben csak a legújabb a menő, a többi már nem sokat ér, persze, hogy támogatják, mert fos. Szükség is van rá.


"De pont Sony, meg LG, istenem... legalább Nexust írtál volna, annak lett volna értelme."

Ez igaz a Nexus is nagyon ott van.

2015. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Edes Istenem, ember, mi van veled??? (Igen, VELED!) Elolvastam hogy mit vetitettel itt ossze-vissza, komolyan mondom szanalmas amit muvelsz... Rohognivalo, nem tudok ra jobb szot! Mondod hogy te nem jatekra veszed a telefont, hogy te mar nem vagy gyerek, ket sorral feljebb meg azzal ervelsz, hogy a fostalicska szaroddal lehet fenykepet csinalni a viz alatt??? Normalis vagy??? Azert csak tobbet jatszik mar egy felhasznalo a telefonnal, mint ahany kepet a viz alatt csinal!!! Vagy a golyoidat szoktad fenykepezni a kadban napi rendszeresseggel, hogy neked ez a szempont??


Itt lent ezzel a kis idezettel mi van? Alapveto muveltseg, nem? Azt hittem a hozzad hasonloan alapvetoen muvelt embereknel a magazas a kiindulasi alap, mert hogy ugye nem ismerjuk egymast es baratok sem vagyunk.


"Ha van időd menjél be 1 órára az Árkádba az Örsre és üljél be az iPhone szerviz elé"


Mi? Te kis senkihazi, felidegesitettel mar komolyan mondom, hogy johiszemuen idejovok egy kerdesre valaszolni, meglatom az ide nem illo, a kerdes megvalaszolasara minden szandekot nelkulozo semmitmondo hozzaszolasaidat, veszem a faradtsagot hogy a tiedhez hasonlo stilus helyett normalis hangnemben kerjelek meg hogy a pofadat fogjad be es pusztulj anyadba, erre csak nem birod abbahagyni es nyomod tovabb a szanalmas primitiv maszlagodat, aminek az eg vilagon semmi de semmi ertelme. Igazi tipikus nyomoronc vagy, latszik hogy egesz nap kattintgatsz a "Megvalaszoltjaid" gombra, frissitesz, mindent azonnal latsz, mindenre azonnal valaszolsz, konyorogsz valami akcioert es alig varod hogy valami esemeny, valami kis vita legyen vegre hogy aztan elnyomd a bagatel szar szovegedet valami buta baromnak aki nem bir megfogalmazni egy ertelmes valaszt es hagyja inkabb az egeszet a pi***ba, csak hogy utana kiverhesd ra a gorbe kis f***odat, hogy te most aztan rohadtul megmondtad a tutit es ugy elnemitottal mindenkit hogy soha tobbet nem is mernek meg a gondolattal sem eljatszani, hogy a "Mobiltelefonok" kerdeskor csaszaranak, az ar/ertek arany mesterenek, a gyakorikerdesek buzoganyanak, a viz alatti fenykepezes koronazatlan kiralyanak a velemenyet megkerdojelezni mereszeljek...


Tessek te kis lof***joska, eletedben nem hogy nem fogalmaztal, de meg csak nem is olvastal ilyen hosszu mondatot! Olvasd is el meg egyszer, mert szerintem kicsit sok volt elsore...Te, TE magyarazol itt nekem magazasrol, meg alapveto muveltsegrol, meg modorrol, meg ar/ertek aranyrol, meg egyaltalan BARMIROL??? Kapjal a fejedhez egy kicsit es tanuld meg hogy mikor van az amikor beszelhetsz, es mikor van az amikor senki nem kivancsi a buta, beszukult, "a havernak is volt olyan telefonja" velemenyedre es be kell fogni a pofadat es mashova kattintani a ge**s ujjaddal. Es nehogy nekem ide vissza mereszeljel valaszolni valamit, nehogy vissza merjel gepelni valamit a k**** kezeddel, nehogy neked ba**meg itt meg ezek utan barmi mondandod legyen mert komolyan mondom a pofam leszakad helyetted! Csendben maradjal most mar, igyad meg a kakaodat, fuledet farkadat huzzad be es menjel aludni kiskuka, keso van! Pihentesd az ujjaidat, holnap uj nap, uj kerdesek, lehet tovabb nyomulni es probalkozni hogy melyik kerdesnel kajalja meg valaki a rossz, szar, szanalmas, nevetseges dumadat!


Edes Istenem...Te...

2015. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem fogom végig olvasni amit írtál nem sokat érteni belőle, inkább tanuljál meg normálisan fogalmazni.

Nem fognak ellopni téged sem az eszed miatt az már biztos.

Aki játékra vesz telefont felnőtt fejjel mert több az fps annak gratulálni tudok csak.

Igen is elvárom, egy telefontól, hogy vízálló legyen ha már annyira istenítitek ezt a hulladék szart és elkérnek érte egy szép kis összeget akkor miért nem vízálló? Persze a Sony tud vízálló készüléket gyártani, de az iPhone az nem. Én személy szerint nagyot csalódtam az iPhone-ban, azért pedig nem fogok csak egy átlagos készüléket vásárolni többlet áron, hogy úgy mond menőbb legyek miatta.

2015. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Leirtam, hogy miert jobb az iPhone, alatamasztottam ervekkel, ezzel szemben te azzal jottel, hogy "felnott fejjel jatekra telefont ki vesz". Ezek szerint nagyon nem volt egyertelmu a mondani valom. Semmivel nem cafoltad meg az en erveimet. Innentol kezdve minek vitazni? Meg hogy azert hosszu a tamogatottsag, mert f* s... Az aztan logika, csak gratulalni tudok. Elhiszem, hogy neked jobban tetszik mondjuk egy Sony, de ember, de konkretan onkenyesen megtagadod az iPhone osszes elonyet, csak mert neked nem tetszik... na ilyen ember gyerekes, nem az, aki jatekra vesz telefont:).
2015. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
úristen.... attól lesz csúcs király egy telefon, mert lehet vele a víz alatt fotózni? ha neked ez kell, akkor vegyél egy vízálló fényképezőgépet, és ne egy telefontól várj el egy ekkora hülyeséget
2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagyobb értelmét látom a "vízállóságnak" mint azt, hogy több fps-el futnak rajta a játékok, még az órám is vízálló a 21. században nálam ez alap követelmény már.

Illetve az is, hogyha véletlenül ráülök akkor ne hajoljon meg a telefon. Lásd iPhone 6.

2015. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És megint semmit nem reagáltál az érvekre, csak erőlteted a saját hülyeségeid, és még mindig nem esett le neked, hogy mire akartam utalni ezzel a "magad FPS-en futnak a játékok" kijelentésemmel. Ne haragudj, hogy ilyen írok, de teljesen hülye vagy, gyerekes, és baromi beszűkült látókörű, egy barom vagy. Menjél, fotózgassál a víz alatt, remélem belefulladsz.:)
2015. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy érveket írtatok.

Több az fps-ha futnak a játékok illetve nagyobb eladási statisztikákkal rendelkezik ,mint a többi gyártó.

Továbbá:

Irigy kutya vagyok akinek nem telik rá.

Pusztuljak anyámb@.

Meg fulladjak meg a vízbe.

stb


Csak azért mert elmondtam a véleményem és a tapasztalataim arról a sz@rról amit ti telefonnak hívtok.

De igazándiból nem is bánom, mindenki magát minősíti a hozzászólásaival, ez is csak azt bizonyítja, hogy az iPhone vásárlók között milyen nagy számban fellelhetők a tudatlan emberek.

2015. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!