Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Iphone?

Miért csinálja ezt az Iphone?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van. 2 napja már 3x azt csinálta,hogy telefonozok semmi baja aztán ha lezárom nem tudom feloldani,hiába nyomogatom a gombokat nem reagál semmire. De amikor írtak akkor pittyeg. Kb. 5 percig rossz,aztán újra tudom használni. Mi lehet a baja?

2015. jún. 9. 16:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Leírtunk mindent. Te nem a véleményedet mondtad el, hanem hisztiztél, és jöttél a gyerekes dolgaiddal, de ezt is leírtam, mindent leírtam, nem cáfoltál rá semmire. És még mindig hisztizel, hogy "de az akkor is sz* r." Oké, hogy ezt gondolod, oké, hogy jobban tetszik, de hogy vitázzon veled az ember, ha nem hajlandó elismerni az adott dolog előnyeit? És csodálkozol, hogy felidegelsz pár embert a hülyeségeddel? Teljesen logikátlanul és borzasztóan véded a te cuccod... leírom még egyszer az előnyeit, hátha hajlandó vagy legalább figyelembe venni... (olyanokat próbálok felsorolni, ami nem szubjektív).

iPhone előny: gyorsabb rendszer; jobb RAM kezelés; sokkal jobb optimalizálás, és ebből 2 dolog következik: magasabb FPS-en fut minden app, minden játék, MINDEN, ez által sokkal kellemesebb a felhasználói felület élménye, ÉS NE PRÓBÁLD MEG MEGMAGYARÁZNI, HOGY JOBB, HA SZAGGAT; nagyon hosszú rendszer támogatottság (igen, azért támogatja sokáig, mert rossz... ennek semmi köze hozzá, logika b* szdmeg...); az App Store jobban ellenőrzi a dolgokat (ha Google Play-re beküldesz bármit, akkor az 5 percen belül kint van... ember, ilyenek vannak Google Play-en, hogy "FING HANG NAGYON VICCESXDDDD!!"... A Google Play egy putri, ÉS MEGINT NE PRÓBÁLD MEG NEKEM MEGMAGYARÁZNI.)


iPhone hátrány: rossz árérték arány... őőő, ennyi?


Android előnye: Szabadabb rendszer, bármit, bárhonnan rárakhatsz; jó árérték arány... miért van az, hogy nem tudok több előnyt felsorolni, pedig volt már többször is Androidos telefonom? Csúcskategóriás és középkategóriás is?:)


Android hátrány: 1, max 2 év után belassul, ellehet dobni utána; ha megnyitsz 60 appot, akkor nagyon belassul; az optimalizálás katasztrófa (csak Nexusokra optimalizálják); előzőleg kifejtettem a Google Play hátrányait, amit még annyival kiegészítenék, hogy az ingyenes appoknál/játékoknál tele van reklámmal az egész... miért van az, hogy akármit letöltök App Store-ból, és sehol egy idegesítő reklám, ami eltakar mindent?:)


A másik, hogy baromira általánosítasz. iPhone tulajok hülyék? Nem. Ők is csak emberek, akiket felidegelnek az ilyen hülyék, mint te. Aki meg divatból vesz iPhone-t, na az még talán nálad is nagyobb segg. Felsorkoztatott mindenki csomó érvet, te meg orbitális nagy hülyeségekkel jöttél. Nincs mit mondanom, innentől kezdve annyira nem érdekel a véleményed, és légyszíves felszólítalak, hogy ha van még mondanivalód, akkor azt nekem, privátban. Érdekel, hogy mások mit írnak a kérdező problémájára, viszont az baromira nem, ahogy te itt hisztizel. Szóval légyszíves...

2015. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jah, és még iPhone mellett szól az értékállóság. Amit te azzal próbáltál betámadni, hogy "jajjj izzzééé, ha megjelenik az új ájfón, akkó az lesz a menő". Így csak a hülyék gondolkodnak. Így azok gondolkodnak, akik divatból vesznek iPhone-t.
2015. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!