Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5C megéri ebben az...

IPhone 5C megéri ebben az esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Májusban járt le a hűségidőm, és szeretnék új telefont venni. 2011-2013 között volt iPhone 4S-em amit nagyon szerettem, de aztán Androidra váltottam, amit egy életre megutáltam, és most szeretnék visszatérni az iOS-re. Viszont nem szoktam játszani, illetve nem használok semmi olyan applikációt ami szupererős hardvert igényel. Igazából csak telefonálok, SMS, Viber, Facebook, megnézem az emailjeimet, néha csinálok 1-2 képet, és kb ennyi. Tudom, az 5C csak 8GB-os, amiből ha jól tudom a rendszer elfoglal kb 3 GB-ot. A maradék tárhely bőven elég lenne nekem.

A jelenlegi előfizetésemhez kb 35 ezerért eltudnám hozni az 5C-t, ha meghosszabítom a hűségidőt.

Mit gondoltok?



2015. jún. 10. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam Nexust 5-öt, stabil rajta az Android, de ennyi... attól még nem fogja úgy kezelni a RAM-ot, mint az iOS... Meg attól még a Google Play ugyanúgy egy putri, ahová bárki, bármit feltölthet, és még csak le sem ellenőrzik.
2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!