Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan ennyire kisstílű...

Most komolyan ennyire kisstílű a Telekom?

Figyelt kérdés
11 éves előfizetésünkért "hálából" kaptunk egy 2000Ft-os kupont amit beválthatunk ha 5000Ft fölötti értékben vásárolunk mobil alkatrészt. Ez kb a McDonalds kupon színvonala, csak azt bárkinek ingyen osztogatják...
2015. jún. 10. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sosemvolt a szivem csucske, mert nagyon nem korrekt ceg. Most ez mas tema, de ha az ember nem all ki az igazaert akkor siman lehuzzak, es ezt szemelyes tapasztalatbol mondom. Utana meg kerik surun az elnezest... :P
2015. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
A szolgáltató a profitért van.
2015. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@21:43


Ezt én meg értem, de ne érzékeltessék már azt hogy ennyire szarba se néznek.

2015. jún. 10. 21:56
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Nézd, a Telenor nekem 12 éve meglévő számra azt a kedvezményt adta, hogy választhattam ingyen az 5000 Ft-os készülékek közül. Köszönöm. :D

Váltottam is T-komra.

2015. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

@09:35


Még mindig többet ér...

2015. jún. 11. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:

T-re többé soha!

Teleorhoz átmész kötsz pl 3190-es MyTariff XS csomagot akkor választhasz egy csomó készülék közül

2015. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!