Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni régi képeimet?

Figyelt kérdés
iPhone 5s-sem van (A1457 model) és 8.4 beta 4 volt fent a készülékemen, de kipróbáltam az iOS 9 bétát. Sikerült visszatennem iOS 8.3-ra, de sajnos csak egy régebbi iCloud mentést tudtam visszatölteni, mivel az aznap készült biztonsági mentés visszatöltéséhez iOS 8.4-et kér, amit pedig most nem enged feltenni firmware probléma miatt. A legjobban az újabb képeim eltűnése bosszant, amit ha valahogy vissza tudnék szerezni, már az is jó lenne és maradhatna 8.3-on is. Nagyon megköszönöm a segítségeket!!!

2015. jún. 11. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Apple support? (Nem ismerem az alma termékeket, nem tudom, elérhető-e hozzájuk támogatás).

2. Másvalaki Apple eszközén, esetleg kölcsönzött készüléken, ahol megfelelő OS verzió van, nem tudod beállítani az iCloud hozzáférést? Végső esetben rendelj egy telefont a netről (ehhez meg nem árt egy kis tőke kölcsön), amit pár napon belül vissza tudsz küldeni.

3. Asztali gépről nem elérhető az iCloud?


Bocs, alma termék híján csak meglévő IT tudásra alapozva tudtam ötletelni.

2015. jún. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!