Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után egyből összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyből összejöttem mással. Rájöttem hogy mégse jó. És nagyon hiányzik a régi kapcsolatom. Hogy tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
találd fel az időgépet. sok sikert!
2013. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben.... nem kell ezt túl bonyolítani. Mond meg a mostani lánynak, hogy bocsi de nem fog működni, keresd meg a másik lányt. Persze csak akkor ha tudod, hogy még mindig szeret, és nem olyan nagy dolog miatt lett vége, na meg reménykedj hogy visszafogadjon... :)
2013. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy kérdező? Bár igazából a válasz szempontjából lényegtelen. Sajna van az úgy, hogy az új partnerrel semmivel sem jobb vagy még rosszabb mint az előző. Jah és kulcsfontoságú: Előző partnereddel te szakítottál vagy ő szakított?
2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És nem tud megbocsájtani. Látom hogy szeret. De undorodik amiért ezt tettem vele.
2013. márc. 31. 23:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, mert összezavarodtam nyolc évig voltunk együtt. gyerekek voltunk mikor összejöttünk. Neki volt más nekem most kellett hogy jöjjön más.. Idő szerű volt:( DE nem bírja megbocsájtani:S pedig szeretem mindennél jobban.
2013. márc. 31. 23:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Három hónap telt el. Gondoltam bizonyítom hogy nem jövök össze senkivel.. De ha találkozunk próbálok erős lenni beszélgetünk.. És addig addig mondja hogy elrontottam.. pedig együtt lehetnénk.. Hogy elsírom magam .. Mintha élvezné..
2013. ápr. 1. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem se nagyon erdekelne-erdekelnel. Ha te szakitottal, es utana (rogton? ezt nem tudom) osszejottel valakivel, aztan rajossz hogy megse jo, es visszasirnad magad...felmerulne bennem hogy nem vagy-e egy kicsit lelkileg....gyenge.

szoval kapd ossze magad, es lepj tovabb(dolgozd fel, felejtsd el,legyel egy kicsit egyedul, nem omlik ossze tole a vilag. aztan kezdj uj kapcsolatba...)

2013. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De sajnos gyenge vagyok. Mert nem bírtam elviselni hogy folyton sérteget. Ezért az első adandó alkalommal amikor valaki kedves volt hozzám elhagytam. De rájöttem hogy az a kedvesség nem őszinte. Bebizonyítom hogy erős vagyok nem keresem nem kell senki.. Én is megbocsájtottam neki egy lányt már..
2013. ápr. 1. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:
MI történt azóta? Sikerült visszaszerezned?
2013. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!