Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is kezdi visszasze...

Szerintetek is kezdi visszaszerezni a régi formáját a magyar labdarúgó válogatott?

Figyelt kérdés
A dánok ellen nagyon szép eredmény volt a döntetlen. És jó volt nézni, ahogy a végén a dánok ott kínlódnak, hogy megnyerhessék a meccset. Remélem pár éven belül újra összehoz minket a sors a hollandokkal, és megmutathatjuk, mennyit fejlődtünk!
2014. máj. 24. 07:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem rossz az eredmény az tény , de én szerintem közelebb voltak a győzelemhez , mint mi .
2014. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen régi formáról beszélsz?
2014. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
biztos a jugó 7-1 re.
2014. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Észtországot 5-1-re levertük. Arra gondoltam például régi formaként.
2014. máj. 24. 09:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Az aztán tényleg nagy dicsőség, Észtország híresen erős fociban, nem is értem, hogy tudtuk megcsinálni, maga a csoda volt.
2014. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Andorrát pedig 2-0-ra sikerült legyőznie a válogatottnak. Szerintem igenis dicsőség ez a két, nagy arányú győzelem.
2014. máj. 24. 09:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Andorra és Észtország játékosai a labdát még az életbe nem láttak. Ha neked a hazai pályán 4 kapura lövés jó, akkor te egy idióta vagy. Csak szerencsénk volt, hogy a dánoknál nem volt egy jó befejező. A védelmübk sz*rt se ér. Gulácsi viszont fantasztikus volt, az pozitívum.
2014. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak abban értek veled egyet, hogy Gulácsi remek kapus. Sose volt még ilyen jó kapusa a válogatottnak, ami igazolja Pintér Attila remek szakértelmét.

Minden csapatot befolyásol a szerencse, de a legtöbbet a játék minősége számít, amiben nekünk semmi szégyenkeznivalónk nincs.

2014. máj. 24. 13:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem pinyő érdeme, mindenki látta, hogy milyen szezont futott ( osztrák bajnokság, kupa győztes, EL 1/8 döntők )
2014. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Észteket, Andorrát kötelező megverni, az is szégyen hogy észtektől kaptunk egyet és Andorrának nem vágtunk 4-5 gólt.


Dánok elleni meccset nem tudom mennyire nézted, végig a dánok támadtak, a 16-oson belül oda passzoltak ahova akarnak, ott futottak el ahol akartak. Beálltunk védekezni 10 emberrel, és 2 kontrából lőttünk 2 gólt.

Tényleg szép a döntetlen, de ez nem játék volt amit mutattunk hanem betoltuk a buszt a kapu elé és reménykedtünk hogy a 3-4 kapufa nem ment be nekik. Gulácsi nélkül csúnya vereség lett volna.


Majd akkor leszünk a régi szinten (Nyilasi-Törőcsik-féle válogatott a legközelebbi) amikor effektív támadófocival és betonvédelemmel, szép játékkal verjük az ellenfelet, egy olyan meccsen ahol a mi akaratunk érvényesül. És ettől még messze vagyunk.

2014. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!