Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, aki ért hozzá: a...

Valaki, aki ért hozzá: a Nokia 3110C mobilomon hogyan tudnám megcsinálni, hogy a memóriakártyámat jelszóval védje le?

Figyelt kérdés
Rámentem, hogy Opciók, Jelszó módosítása, de nem csinált vele semmit:(
2010. febr. 28. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nokia 3110c-vel nem lehet a memóriakártyát jelszóval levédeni, csak az egész telefont.


Utánanéztem azért az interneten, de senki sem adott érdemleges választ(magyarul). Ilyeneket találtam:


-A memóriakártyát a telefonnal frtmázd, mert a régi Fat fájlrendszernél vannak problémái (csak MAX. 512 bejegyzést engedélyez.

- Ha védeni akarod a telefon tartalmát, kapcsold be a pin-kód kérést, és a jelszókérést a különböző műveletek indítása előtt.......


Egy külföldi oldalon ebben a témában csak ezt találtam.


[link]


A google fordítója elég nehézkes, de ha nem tudsz angolul itt olvashatod az oldalt "magyarul" is:


[link] [link] &ei=6HGTS9_CNqLCmgOk9pzxDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CAoQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Dnokia%2B3110%2Bc%2Bjelsz%25C3%25B3%26hl%3Dhu%26sa%3DG


remélem, segít a leírás :-)

2010. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs véletlenül elküldtem befejezés nélkül, folytatom:


Érdekes, hogy a Magyar-honban eladott Nokia telefonról azt írják, hogy nem tudja a kártyát levédeni, míg a külföldi weboldalon azt mondják, hogy tudja...


Nincs ilyen telefonom, ezért, ha esetleg találsz rá megoldást, írd le, hiszen lehet, hogy másnak is erre az infóra lenne szüksége.....

2010. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak úgy tudod levédeni, hogyha kiveszik a telódból, és berakják a másikba, jelszót fog kérni.
2010. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!