Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z3 vagy Sony...

Sony xperia Z3 vagy Sony Xperia Z3+?

Figyelt kérdés
Néztem de igazából a processzorban különböznek egymástól!

2015. jún. 16. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan sokban nem különböznek, de inkább a Z3+ mert újabb.
2015. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van penzed akkor z3+ ha nincs akkor z3
2015. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
októberben kellene kijönnie a Z5-nek ami 4k kijelző de megoldották benne a procihűtést 2 heatpipevel a többi ugyanaz mint a z3+ ugyh. inkább azt várnám meg a helyedben
2015. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem SONY Xperia Z3+ van 4 napja vettem az újgsm.hu-ról,de azért van különbség nem csak a Processzorban de a Grafikus gyorsítókban is van különbség a Z3-ban Andreno 330 van a Z3+-ban Andreno 430 a Processzorban is a Z3-ban 4 magos van a Z3+-ban 8 magos és ramban is Z3-ban 2 GB a Z3+-ban 3GB van belsőmemória is 16 illetve 32 GB belső memória a Kamera is jobb a Z3+-ban de ezzel semmi újat nem mondtam megjelenéskor a Z3+ 200 ezer FT felett volt ami bőven túl volt árazva a Z3-hoz képest és valóban azért annyi különbség nincs a két Telefon között de most amikor én megvettem a Z3+-t akkor 20000 FT körüli különbség volt ennyivel került többe a Z3+ ami igazából Z4 a kettő csak a SIM kártyában tér el egymástól a Z3+ egy a Z4 két SIM kártyás minden másban a kettő egy és ugyan az és nálam az a 20000 FT körülbelüli különbség ért annyit hogy a Z3+-t vegyem és nem a Z3-at mert annyival viszont valóban jobb a Z3+ a Z5-öt az FM rádió hiánya miatt nem jöhetett szóba na meg csak a Z5 premium az amelyik QHD felbontással rendelkezik de az több mint 300 ezer FT ennyi pénzem nekem sincs a Z3+ meg egy nagyon jó Telefon mindent tud amit tudnia kell egy erős masszív víz és por álló Telefon nagyon jó üzem idővel mondjuk ez nem meglepő SONY Japán a nevük Garancia.
2016. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Z3-ba is 3 GB RAM van.
2016. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!