Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone 5-öt édesany...

Vettem egy iphone 5-öt édesanyámnak. Hosszú és bonyolult, az okoskodásra nem vagyok már kíváncsi, megpróbálkozom, hátha valakinek van valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Tanultam az esetből, de most már annyit ráköltöttem, hogy csak azért sem akarom feladni. A telefon külföldi függő és ráadásul le is van tiltva. Olvasgattam sokat a gevey simről és másnevű ugyanerre jó simekről. Érdemes-e beszerezni? Mik a buktatói? Hol beszerezhető?Illetve cserélve lett a kijelzője is, mert törött volt, az elején működött, aztán lemerült, azóta nem kapcsol be. A gép érzékeli, beleegyezést kér a telefontól a szinkronizálásra, dehát nem tudom elfogadni, mivel nem látok semmi a kijelzőn és hiába nyomkodom, akkor sem történik semmi.Köszönöm előre is azoknak,akik érdemben is tudnak segíteni.

2015. jún. 17. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le van tiltva, magyarul lopott, plusz mèg törött is. Dobd ki a kukába vagy add el alkatrèsznek, azt lehet vele csinálni. Ha meg annyira el akarod verni a pènzed vagyèl egy másikat. Ezt bebuktad, ideje elfogadni.
2015. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez így tényleg kuka. függetlenítő kártyák nagy esélyel semmire nem lennének jó egy letiltott telefonon. általában ha 1 szolgáltatón tiltólistára kerül egy IMEI szám, az eljut a többi szolgáltatóhoz is, és ugyanúgy letiltják arról a hálózatról is.

tehát minimum egy alaplapot kellene venned hozzá. a kijelzőt meg lehetne nézetni szervízben, lehet egy szar utángyártott kijelzőt pakoltak bele, ami eddig bírta, az is lehet, hogy az összeszerelés lett szar...nem lehet tudni, de a lényeg, hogy amennyit még rá kellene költened, abból simán veszel egy másikat is...

2015. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

segíteni akarnak az emberek, de a leírtak alapján csak a pénzt pocsékolod. ez sajnos emlék marad a fiókban.


vegyél egy újat, és ne ájfont..

nehéz, de törődj bele, hogy ez bukta.

ja, és add fel...jobban jársz.

2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!