Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok mert nekem az android elég bonyolult?

Figyelt kérdés
Most egy Galaxy s4-em van de igazán csak amire használom az a telefonálás,net néha viber és fotó. Hadonló egyszerüség érdekelne mint a régi Nokiák. Tizen évig az volt így nem tudom meg szokni ezt a modern technikát.

2015. febr. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az androidos hülyeségeket mint pl a launcher cserék meg ilyenek meg a Samsung sajátos marhasagait nem mondom nem rossz de ki a faszom hasznalja?!? Na mindegy ha egyszerűbb és letisztultabb okostelefonra vágysz akkor az iPhone az az

Remélem segíthettem ;)

2015. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iphone vagy Windows phones kell neked. De egyszerűbb ha beírod Google play-ba hogy windows 8 Launcher, vagy ios launcher. Vagy valami más, pl. Minimal launcher. Ezek megváltoztatják a telefonod kezelő felületét, egyszerűbbre. De van sok egyéb, más fajta is.
2015. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy. BIG launcher. Ez fizetős. De ha kreatív vagy ingyen is be szerezhető.
2015. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Iphone-t az lesz neked a legjobb.
2015. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!