Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia telefonom van wp 8.1es...

Lumia telefonom van wp 8.1es oprendszerrel. Még új De nem tudok videót nézni és játszani. Miért?

Figyelt kérdés
Fél hónapja vettem az 535öt és pár napja a videók helyén zöld folt van a többi rész fekete,a játékoknál pedig hang van, kép nincs. Vajon miért és mit tehetek?

2015. jún. 17. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy VLC-t és menni fog. Az Áruházban megtalálod
2015. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
passz, huzd ujra geprol Windows Phone Recovery Tool-al, de elotte ments el mindent mert letorol minden adatot, csinalj biztonsagi mentest is, ottvan a beallitasokban... ha ezutan se jo akkor vidd szervizbe
2015. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek
2015. jún. 18. 08:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel szerencsére valahogy megjavult pedig nem csináltam semmit (igaz,letöltöttem egy vlc-t de azzal semmit nem tettem. Nagyon köszönöm azért!
2015. jún. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!