Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netezésre alkalmas okostelefon?

Netezésre alkalmas okostelefon?

Figyelt kérdés
iOs vagy Android? Nagy üzemidő, megbízható, összeomlásmentes használat. Melyik típust ajánlanátok? Nektek melyik vált be? Netes olvasásra, levelezésre, Skype-olásra, telefonálásra használnám, játékra nem.

2015. jún. 18. 08:55
1 2
 1/11 kérdező.. ***** válasza:

IOS vagy stock android.Vagyis ha stabil androidot akarsz akkor nexus 5.

Ha a pénz nem számít akkor iphone 6.

2015. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

'Nagy uzemido': ez akar el is felejtheted, barmelyik keszuleket is akarod. A nethasznalat (mindegy h. wifi vagy mobilnet), es a skype rettenetesen meritik az akkumulatort. Ha olvasni, levelezni kell, akkor tablet lesz a te baratod, nem telefon.


iOS-t csakis azert nem ajanlom, mert Androidos keszulekbol ezerfele van (meretre, tudasra, stb.), iOS-en meg van a draga iPhone, a dragabb iPhone, meg a legdragabb iPhone.

2015. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pár eldöntető kérdés:

- Mekkora legyen a képernyője 4"-6,5"

- Mennyit szánsz rá (20-270e)

- strapabíróbb v. elegánsabb (sérülékenyebb) kivitelű legyen

- mennyire fontos az kamerák minősége (első, hátsó)


Én elegáns telefonnak Sony Xperia Z2-t használok, bulitelefonnak Xperia M-et (már lefutott strapabíró vas), viszont órákig tartó használatra már minimum 7"-os tabletem.

2015. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fontos a gyorsaság, fotózni is szeretnék vele, az ára álljon meg 150e körül. A legfontosabb az lenne, hogy stabil legyen a rendszere, ne omoljon össze. Jelenleg egy Z1 compactom van, de nagyot csalódtam benne, folyamatosan osszeomlik, lelassul, minden alklmazásból bármikor kidob. A fotózását szeretem és a kinézetét is, a kijelző minimum ekkora legyen. Jelenleg garanciális szervízben van, de nem akarom meghagyni.
2015. jún. 18. 11:27
 5/11 kérdező.. ***** válasza:

Akkor ideje váltanod egy valódi stabil androidra.Ezért ajánlom a nexus 6-t vagy nexus 5-t ami sosem fog laggolni vagy OnePlusOne-t.

Helyedbe én megvárnám az ősszel megjelenő nexusokat amin bemutatják az android M-t.Na azt lesz érdemes igazán megvenni.

2015. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor érted mi a bajom. Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!
2015. jún. 18. 11:45
 7/11 kérdező.. ***** válasza:
Értem,mivel tudom milyen.Én is egy szaros samsungot használtam eddig és valami borzalom volt.Aztán megvettem a nexus 5-t és azóta boldogság van:)
2015. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Z1 tök jó telefon (erős vas, szép külső, jó fényképező). Tedd rá legújabb 14.5.A.0.270 firmware-t (ha telefonos OTA frissítésként, Sony PC Companionban még nem látod, akkor innen: [link]



#3

2015. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A legújabb van rajta, az amit írsz, mégis szervízben van...
2015. jún. 18. 13:12
 10/11 A kérdező kommentje:
LG nexus 5 és Motorola nexus 6, amelyeket ajánlottatok? Jól írom a nexust a márkákkal?
2015. jún. 18. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!