Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hibái vannak a Lumia...

Milyen hibái vannak a Lumia 930-nak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 13:56
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
0%
Az hogy Windows Phone fut rajta.
2015. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
100%
Az az előnye...
2015. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak az van, néha járt úgy hogy magától kikapcsolt. De max hetente 1 szer, de ezt meg más telefonok is csinálják, pl. a barátom S4 e, vagy az én Lumia 925öm is.


De amúgy azon kívül szerintem rendben van a telefon. Nekem nagyon bejön.

2015. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint egy éve megvan, de még soha nem kapcsolt ki magától, pedig van rajta nem egy alklmazás, folyamatos internetkapcsolatban van és szinkronizál kismillió alkalmazást a háttérben. Enyémnek nincs hibája, de volt pár eset, amikor elengedte a kijelző ragasztása, de garanciálisan mindenkinek javítják. Amúgy ilyen jó okostelefonom még sosem volt ( és ilyen sokáig sem használtam még egy telefont sem )
2015. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tengor ***** válasza:
22%
#2, ami valakinek előny, az valakinek hátrány.
2015. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kérdező.. ***** válasza:
100%
Akinek hátrány az nem vesz lumiát.Ennyi erővel mondhatom azt is hogy az s6-nak a hátránya az hogy android van rajta...
2015. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 735-ösöm van, szeretem.Barátnőmé 930-as, még egyikkel sem volt gond...
2015. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 akoslaszlo ***** válasza:
0%

Jól feltételezhetően vannak akik csak azért írnak ki egy "kérdést"(?), hogy fikázhassanak egy terméket, főleg felhasználó név feltüntetése nélkül.

Lehet, hogy egyesekre hat ez a lehúzó hozzá szólás, minden esetre egy jellembeli "szegénységi bizonyítvány" is!

2015. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tankcsara ***** válasza:
60%
Talán lehetne csepp,por és ütésálló.Más hibát nem tapasztaltam.Illetve elég nagy hiba hogy nem ez a vezető mobilgyártó cég.
2015. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 akoslaszlo ***** válasza:
75%

A csepp, por és ütésálló képességek felemás, úgymond paraszt vakítások és arra jók csak igazán, hogy 50-70 ezer forinttal is drágábban megvetessék a hiszékeny emberekkel! A hozzá szólásod többi részét nem minősítem, mert legalább annyira hiábavaló mint az amit írtál.

Elképesztő, hogy vannak akik média felületen is képesek csupán rossz indulattól vezérelve egetverő butaságokat írni, pedig a kérdést feltevő jobb esetben megbízható és hiteles mitöbb tárgyilagos választ szeretne kapni!

2015. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!