Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a vízálló telefonom...

Beázott a vízálló telefonom újra, érvényes még rá a garancia?

Figyelt kérdés
már egyszer visszaküldtem és megjavították most csak lemostam a képernyojet vízzel mert piszkos volt, és a hordozókötél helyét is, ezáltal a hangszóró is vizes lett a fedők jól bevoltak zárva mivel ellenőriztem és ki is nyitottam majd jól becsuktam, a hangszórót aztán elindítottam és alig szólt majd elmentem enni ezalatt kitisztult a hangzás és bepárásodott az objektívfedő lencséje és az sd kártya vizes volt

2015. jún. 20. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem Z-m van, ami elvileg csak cseppálló, de már a balatonban is volt..:D soha semmi baj vele.

ha már egyszer garanciálisan javították, attól még elv annak kéne lennie, ha nem telt le az az idő.

hívd fel őket

meg szerintem válts telefont..:D

2015. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Z nem csak cseppálló, hanem vízálló is 1 méter mélységig, és maximum 30 percig. Az részletkérdés, hogy ez inkább azt jelenti, hogy megáll benne a víz.


Kérdező: Nem erre vannak kitalálva ezek a telefonok. Arra jó a vízállóság, hogy ha esetleg beleejted a vízbe, akkor nagyobb eséllyel éli túl. Garancia hivatalosan erre nincs is, szóval kérdezz rá. Mostanában azért már kezdik javítgatni őket.

2015. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy telefont föképp maiakat papir törlövel és egy pici lcd is valo tisztitoszerel ,kell tisztitani ,akkor nem fog beázni ,nem víz alá teni .
2015. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szintén nekem is volt már balatonba, sőtt klóros vízekben a strandon is és szeptember körül fog lejárni, egyszer már megjavították zuhanyvíz beázás miatt, miért cserélném le ? azt leszámítva hogy beázott tökéletes telefon minden téren
2015. jún. 21. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
ha 1x már beázott, akkor az ember gondolná, hogy akármennyire is azt mondják, vízálló, próbálom kerülni a vizes dolgokat...azt nem tudja senki, érvényes-e a garancia, beviszed, megkérdezed.
2015. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszer azért ázott be mert meleg volt a víz és a gumik kitágultak és nem zárt rendesen
2015. jún. 22. 15:38
 7/7 A kérdező kommentje:
na most azt van hogy még mikor észrevettem hogy beázott beletettem rizsbe, úgy hagytam 2 napig aztán rátettem gépre tölteni usb-n át hogy a túl nagy feszültség ne csessze el az áramköreit ha még netán nedves lenne és most megy szépen, még az aksija is jobban bírja és most már biztosan nem fogom víz közelébe vinni :)
2015. jún. 22. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!