Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy One Plus One?...

Iphone 5S vagy One Plus One? Illetve megéri Ebay-ről telefont rendelni?

Figyelt kérdés

A One Plus One méretébe és belsőjébe szerettem bele nagyon, viszont ami hatalmas mínusz pont, ezáltal nagy pluspont az Iphone-nak, hogy arra nincsenek hátlapok, maximum egyszínűek. Iphone-ra meg amit csak el tudok képzelni, mindenféle hátlap létezik. Oké, van akinek ez nem számít, de nekem elképesztően sokat számít. Az IOS-hez nem értek, soha nem volt még Iphone-om, van annyira jó, mint a másik telefon procija, meg egyebei? Az alapdolgokon túl netezésre, filmnézésre és játékra használnám (FIFA, Sims, Kim K. Hollywood szintű játékokra). Utálom a kisképernyős telefonokat, többek között ezért is tetszett meg nagyon a kínai, és ezért nem rajongtam túlzottan az Iphone-okért eddig. Viszont a hátlapok... Szerintetek melyiket válasszam?


Illetve. A One Plus One-t nem is nagyon lehet máshonnan beszerezni, a Iphone-t meg csak kétszer annyiért. Megéri eBay-ről telefont rendelni? Rengeteg dolgot szoktam onnan rendelni, de azok ruhák meg ilyenek... félek, hogy valami baj lenne a telefonnal. Nem valami hamisítványt küldenek? Illetve nincs rá garancia, vagy ha van is, az is kínában...



2015. jún. 21. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
OnePlus One vagy Nexus 5 és újonnan!
2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#10: Azért, mert eBay-en egy 40k-val olcsóbb... egy havi fizum, anyum fizujának a fele... Nem mindegy.
2015. jún. 21. 16:21
 13/26 kérdező.. ***** válasza:
52%
Anyád pénzéből veszed?Jobban járnál ha te gyűjtenéd össze.
2015. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hol veszed meg te 40e-rel olcsóbban? Hozzá számoltad a vámolást??
2015. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
így van, leírtam már, de úgy tűnik átsiklottál felette. ha EU-n kívülről rendelsz, nyugodtan számolj rá még 40-50ezer Ft-ot, amit kifizetsz vámként illetve áfaként. ez nem jelenti azt, hogy nem úszhatod meg, de ha mégis kiveszik, akkor drágábban jutsz hozzá, és még garid sem lesz.
2015. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#13: Nem csak anyuméból, az egész család benne van. Anyum, apum, mamám, nagybátyám, és az én pénzem is. Nekem csak most lett diákmunkám, körülbelül egy élet lenne, amíg összegyűlne a pénz, és nekem már több, mint fél éve nincsen normális telefonom. (egy gombos Nokiám van, ami már kezd belebolondulni a zenehallgatásba is) De egyébként nem hinném, hogy ez annyira rád tartozna. Bocs.


#14, 16: Nemrég beszéltem apummal, ő azt mondta, hogy egyik barátja nemrég vett Ebay-ről egy telefont, és nem is kellett túl sok vámot fizetnie.


#15: Ohh, köszi a linket. :) Majd megnézegetem. :)

2015. jún. 21. 18:39
 18/26 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább Nexust szeretnék. Az olcsóbb, vannak hozzá hátlapok, és LG (nagyon szeretem az LG-t). Amit a 15-ös linkelt, ott nemigen vannak, vagy csak drágán Nexusok, Alin viszont találtam 59.000-ért.
2015. jún. 21. 18:45
 19/26 kérdező.. ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál maximum telefonra?
2015. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... maximum 100k. Nagyon maximum. Jó lenne az alatt találni egy normális telót.
2015. jún. 21. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!