Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy nexus 6?

Iphone 6 vagy nexus 6?

Figyelt kérdés
Indokot is legyszi :)
2015. jún. 22. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nexus 6. Testreszabhatóbb, több ideig támogatott, jobb kamera stb.
2015. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

iphone 6

stabilabb rendszer, jobb kamera, az appstore köztudott, hogy ezerszer jobb, mint a play (ellenőrzik, nem lehet minden szart feltölteni), tovább lesz támogatva, még kb 5 évig fog jönni rá frissítés.

2015. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha én vennék, akkor Nexus 6-ot vennék. Ennek oka a rendszer. Sokkal testreszabhatóbb, illetve kis utánajárással szinte bármit meg tudsz vele csinálni. A támogatással évekig nem lesz gond, az akku is jobb, annyira meg nem lehet birka egy ember, hogy szemetet telepítsen (reagálva az appstore jobb kommentre).
2015. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Én a Nexust venném. Ha nem konyítasz semennyire a telefonokhoz, csak alapabb dolgokra (tartalomfogyasztásra) használnád, akkor az almás is megfelelő. Ha az Apple márkanév neked nem jelent sokat, akkor is érdemesebb a Nexust venni.
2015. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

iPhone 6

Stabil rendszer, jó kamera (240fps is videóknál) stb.

Nekem iPhone 6om van és nagyon szeretem

2015. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, mindkettőn stabil a rendszer most hiába jönnek az iphone tulajok ezzel. :D
2015. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kérdező.. ***** válasza:

Egyforma jó mindkettő,mivel a nexus a legjobb androidos telefon és hozza az ios szintjét,szóval most nem lehet lefikázni.

Azt vedd amelyik jobban tetszik.

2015. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!