Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 15-16 éves "kiskor...

Szerintetek 15-16 éves "kiskorú" lányként köteles vagyok a saját pénzemből feltölteni a telefonomat? A legolcsóbb kártyafeltöltés ára 3000 Ft

Figyelt kérdés
Nincs diákmunkám, csak egy kis összegyűlt pénzem

2015. jún. 24. 12:56
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
zsebpénzt nem kapok
2015. jún. 24. 12:57
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem kötelesek neked tölteni,más is jól megvan telefon nélkül. Te miért nem?
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Magyarul van egy telefonod, amit fel akarsz tölteni, de a szüleid erre nem adnak pénzt, és nincs se diákmunkád se zsebpénzed?


Kérdezd meg a szüleidet, hogy akkor hogyan hívjad majd fel őket, ha baj van, ha nem lesz pénz a kártyádon mert nem tudod miből feltölteni.


Egyébként ha azt akarják, hogy a saját összegyűlt pénzedből töltsed fel, és azt telefonáld el, akkor ezzel lehet azt akarják megtanítani neked, hogy semmi sincs ingyen, és tudni kell gazdálkodni.


Egyébként nem számít, hogy lány vagy, vagy mennyi a legolcsóbb feltöltés.

2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem koskorú vagy, hanem fiatalkorú. A szüleid kötelessége biztosítani a fedelet a létszükségleteidet. A telefon nem az.
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
*fedelet a fejed fölött
2015. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Persze. Ki masnak kellene?


Orulj neki hogy van telefonod, az sem magatol ertetodo.

2015. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

a harmadiknak köszönöm a választ, nem szoktam szórni a pénzt, gyűjtöm valamire.

nem fontos a telefon? 21. század, nem 8 éves vagyok. ha történik valami, pl. egyedül vagyok itthon és kigyullad valami, mit csinálok? (tudom, ingyenes a segélyhívás, de ahhoz kell telefon) vagy ha elesek (pl. jégen vagy biciklivel, vagy akár mindkettő egyszerre), eltöröm a lábam, kinek szólok? vagy bármi más egyéb ok miatt kell telefonálni? mert vannak kisebb, életszerűbb dolgok is, amik miatt sok helyzetben szükség van a telefonálásra. ha elfogy ez a kis pénzem, miből lesz feltöltve?

2015. jún. 24. 13:52
 8/28 A kérdező kommentje:
ja és próbálok keresni diákmunkát, de csak 18 év felettieket látok
2015. jún. 24. 13:54
 9/28 A kérdező kommentje:
egyébként tudom, hogy nem számít, hogy lány vagyok, csak nem tudtam mit írhatnék helyette.
2015. jún. 24. 13:55
 10/28 anonim ***** válasza:
24%

"mert vannak kisebb, életszerűbb dolgok is, amik miatt sok helyzetben szükség van a telefonálásra."


Erdekes, nemzedekek nottek fel mobiltelefon, sot telefon nelkul.

2015. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!