Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Nokia telefon venni...

Megéri Nokia telefon venni mostanság?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a mobiltelefonok világában, mikor még én vettem telefont, akkor a Symbian vs Android "harc" folyt :D


Azóta úgy tudom már a Nokia is Androidos, de javítsatok ki, ha nem így van. Tehát megéri-e Nokia telefont venni, és ha igen, akkor melyik modellt? (az ár olyan 60-65.000 forint lenne, max)


2015. jún. 24. 19:43
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
100%

Nagyon megéri manapság.

Lumia 640 vagy ha érdekel még az android akkor Moto G 2nd gen 4G.

2015. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Nokia okostelefonos részlege jelenleg Microsoft tulajdon és Windows Phone oprendszer van rajtuk (Lumia termékcsalád). Az meg elég távol áll az androidtól. Azonban van asszem 2 android alapokon nyugvó Nokia telefon, de azok közel sem olyan jók mint más androidos telefonok.

Microsoft Lumia vagy simán Lumia néven fogod találni de megéri megvenni.

2015. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megéri :D van androidos nokia is de az nemjó.. :D nagy bukás volt kb... :D megéri amúgy nagyon nokia/microsoft telefont venni, a Lumia 640 vagy 640XL tökéletes ebben az árban
2015. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak hát látom, hogy ez a Lumia 640 XL is csak 1000 MB RAM-mal van megáldva. Mivel hosszútávra tervezek, így legalább 2000 MB RAM-os készüléket szeretnék.
2015. jún. 24. 20:06
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
100%

A WP-nek bőven elég az 1GB ram.Ha 2GB ram kell akor még csapj hozzá 4k-t:

[link]

2015. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Microsoft Lumia 640-es van, és HASÍT!

Azt mondanám, hogy nekem ez az eddigi legjobb készülékem.

100%-ban elégedett vagyok vele.

50E HUF-ért vettem újonnan, 2 év garanciával.


Hiába "csak" 1 GB a RAM, a Windows rendszernek annyival kevesebb is az igénye. Még így is gyorsabb, mint a korábbi, androidos telefon.

2015. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a WP az nem Android, inkább az iOS-re hasonlít hardverigényben. Ez 1 gigával is gyors és stabil.
2015. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!