Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes mostanság 100e-ig venni, amit komolyabb helyeken is árulnak még?

Figyelt kérdés
Szóva nem olyan kifutott modellek érdekelnek, amiket már csak szürkeimportos zugboltokban árulnak, hanem olyanok, amiket meg lehet venni jelenleg is szolgáltatóknál, vagy nagyobb boltokban, ahol nem kell aggódni a garancia, meg hasonlók miatt, ami a zugboltokban problémás lehet.

2015. jún. 25. 08:11
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:

Kezdjük ott hogy amik a szolgáltatóknál árulnak azok mind rosszak (van kivétel,lumiák például) és sokkal drágábbak.

Lumia 930/Nexus 5/Xiaomi Mi3

2015. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
OK, a szolgáltatót csak azért mondtam, mert ott nincs gond a garancáival ált. A kérdés arra vonatkozott, hogy milyen jó telefon van 100 körülig, amit komoly boltban meg lehet venni mostanság nálunk, ami nem egy kétszemélyes kis sufnibolt.
2015. jún. 25. 09:02
 3/12 kérdező.. ***** válasza:
Felsoroltam.
2015. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kérdező.. ***** válasza:
Esetleg még Moto X 2014.
2015. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Nexus 5 pl hol kapható? Azt csak kisboltokban és webáruházakban láttam. Nagy elektronikai boltban azt hol lehet megvenni?
2015. jún. 25. 09:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagy bolton olyat értek, mint a media markt, meg hasonló, ahol ki van rakva egy demo példány, amit lehet nyomogatni, és ha tetszik, akkor vehetek egy dobozos originált.
2015. jún. 25. 09:11
 7/12 kérdező.. ***** válasza:

Már csak náluk kapható ami még jó hely:

[link]

De megnézni nem tudod.De csalódni nem fogsz benne.

2015. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebben csak az zavar, hogy nem írják, hogy originál, bontatlan gyári csomag. Csak azt, hogy minden tartozék megvan, ami nem feltétlenül ugyanaz.
2015. jún. 25. 09:17
 9/12 kérdező.. ***** válasza:
100%
Náluk hidd el original bontatlan.Ez nem sufni gsm bolt.
2015. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bontatlan, gyári csomag, gyári tartozékokkal, egy év garanciával...(mint mindenhol)


partnerogsm.hu


itt válogathatsz amit csak a pénztárcád elbír,


én már több csúcskatagóriást vettem itt, nem volt gond.

2015. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!