Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 530 frissítési hiba?

Lumia 530 frissítési hiba?

Figyelt kérdés

Jött ma frissítésem és ahogy szoktam megpróbáltam feltelepíteni, reggel 6-fél 9ig csak a letöltés ment (wifin) aztán nagy nehezen eljutott a telepítés előkészítéséig végül hogy újraindítás szükséges, rányomtam hogy MOST indítsa újra aztán valami hibakódot írt ki.

Nem tudom hányadszorra ugrok neki de már 2 féle hibát is kiírt viszont google-ban egyikre se találok magyarázatot.


A másik, hogy ha esetleg eljut odáig kiírja hogy kevés a tárhely, nos a telefonom üres se kép se zene se letöltött alkalmazás se semmi nincs rajt, a tárterület segéd szerint: Telefon 2,76 GB felhasználva 949,34MB szabad az is a rendszerfájlok. SD kártya csutt üres de a rendszer fájlokat nem is tudnám átrakni.


Segítsen valaki pls.


2015. jún. 26. 11:57
 1/1 A kérdező kommentje:
A két hibakód: 0x8024201c 0x8024001e
2015. jún. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!