Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 mini megfelelő lehet nekem?

LG G2 mini megfelelő lehet nekem?

Figyelt kérdés

Szóval,most szeretnék majd új telefont venni suli kezdésre. 15 éves lány vagyok.

LG G2 minit néztem ki magamnak.

Teljesen átlagos dolgokra használnám,mint pl. netezés,zene,képek.(Ami talán fontosabb,az a kép,a zenével kompromisszumot tudok kötni,a mostani telefonomon se tudok zenét hallgatni.Nem,mintha a fényképező jobb minőségű lenne,de legalább az csinál képeket. :P)

A fontos,hogy alap használat mellett jó sebessége legyen,az egyáltalán nem érdekel,hogy milyen játékot visz,meg milyet nem.

Nem szeretném minden nap töltetni,de abszolút nem vagyok egy telefonos típus,szóval ez rajtam nem múlna.

Ami még talán fontos lenne,hogy azért legyen egy kicsit strapabíró,mert azért tapicskolnám poros kézzel,az sem elképzelhetetlen,hogy ha elkap egy zuhé,akkor nedves lenne.e(Nem homokozni akarok a telefonnal,meg strandolni,de azért ha mondjuk éppen koszos vagy vizes a kezem,az ne tegye padlóra.)

Az nem érdekel,hogy menő-e vagy megfelel-e a mai divatnak,nekem nem státuszszimbólumnak kell a telefon.


Röviden ennyi lenen,köszi előre is a válaszokat! :)


2015. jún. 27. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem akarsz rajta játszani akkor elég.

Nekem sima G2 van, és fantasztikus telefon, szebb a képe mint a samsungoké, olyan erős mint s5 és futtat minden játékot. Ha nedves kézzel értem hozzá, azt is jobban érzékelte mint samsungok. Ha nem megfullasztod akkor a víz sem árt neki.

2015. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az LG G2 tökéletes..nálunk négy van a családban...jobb, mint a mini, azt felejtsd el.. persze ha meg tudod venni a G2-t..Az LG G2-vel még (ha nagyon muszáj) fel is vághatsz, lehet arcoskodni, nem lesz bukta..mindent tud.


Nekem ugyan Z1-em van, ezzel nem aláznak az ájfonosok(sem)

ha van rávaló, esetleg ezt vegyél..picit bírja is az esőt, párát(nam vízálló, az csak legenda)


szóval..LG G2 32 Gb fehér színben,..és te leszel a menő csajszi..nem tudnak alázni, nincs mivel.

2015. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, még valamit..

a jövő,de ázsiában már a jelen, hogy a nők/lányok is a lehető legnagyobb telót használják..jobb a videó, könnyebb írni, és látványosabb..


ezek a most itt gyakori telók max 5,5 collosak..

az öt coll alatti már nem menő..persze az a lgjobb telefonméret, amib első látásra beleszerelmesedsz..


aztán majd kialakul..a guta akkor üt meg, ha a barátnők csupa nagy telóval villognak..


szerintem..

2015. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,G2 nekem már túl nagy :) de tényleg :)

Az igazi barátnők nem villognak semmilyennel,a státuszszimbólumos IPhone-os menő csajokat meg nem veszem figyelembe :D

Őszinte leszek,én a G2-őt ki sem tudnám használni,és nekem azért +30ezret nem ér meg,amikor a lebutított mini a legideálisabbnak tűnő. :D

Amúgy én nem szégyenkezem semmilyen telefonnal,a mostani telefonom 5 éves,már ütött-kopott,mégis elő merem venni,had ne legyen már gáz,hogy nem a legújabb telefonom van :) Volt már,aki beszólt érte,hogy az ilyen szutyok telefon már nem menő,amire teljes egyszerűséggel csak egy hangos röhögéssel válaszoltam.

2015. jún. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!