Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg vírusos lett a telefon...

Tényleg vírusos lett a telefonom? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy ma egy zenét le akartam tölteni a telefonomon (Sony Ericsson Live),konkrétan a vidtomp3 oldalt használva,eddig semmi probléma nem volt,már évek óta szoktam használni,de most felugrott egy üzenet (nem a netes oldalon,hanem böngészés közben,ilyen "telefonos" ablakban,remélem van aki érti,nem tudom normálisabban leírni :D),miszerint a T-mobil vírust észlelt,vagy micsoda,és kattintsak az Ok-gombra,hogy megtudjam,mi a teendő,ráadásul egy furcsát pittyent is a telefon,ilyet még sose csinált.Gyorsan telepítettem az Avastot is,de az meg nem talált semmit.Valakinek van valami tippje,aki ért hozzá? :/
2015. jún. 27. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtévesztő reklám az ilyen, ne foglalkozz vele, az Avastot pedig nyugodtan törölheted
2015. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,úgyse akartam hosszabb ideig rajta hagyni,csak a biztonság kedvéért ellenőrizettem le vele.Akkor az a fura kis hang se jelentett semmit,ugye?Csak mert egy ismerősöm laptopján volt már vírus,és az is adott ki hasonló hangot (bár az többször csinálta,ez meg csak a hibaüzenetnél). (elnézést,ha nagyon butaságot kérdezek,de eléggé mazsola vagyok a témában :D)
2015. jún. 27. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel ne foglalkozz, mindenféle reklámozással próbálkoznak. Bármilyen fejlett a világ, máshonnét sehogy nem tudja senki se megállapítani egy adott telefon állapotát! Nehogy bedőlj az ilyen üzeneteknek!
2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. jún. 28. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!