Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kipostáztak egy hamis Xiaomi...

Kipostáztak egy hamis Xiaomi power banket. Lehet, hogy veszélyes?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt rendeltem, és ezen oldal alapján ( [link] megállapítottam, hogy hamis. Rejthet valami veszélyt? Nem teszi tönkre a telefonomat?

Ha igen, hogyan tudnám visszaküldeni a terméket úgy, hogy az árát is visszakapjam?



2015. jún. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Eredeti oldalon 20.6 euróba kerül, ami dollárban majdnem dupla annyi, mint amennyiért te vetted. Komolyan azt hitted, hogy eredeti lesz?:DDD


Egyébként én is valami xar 8 dolláros ebayes Powerbank-et használok, és nincs semmi baja a telefonomnak.

2015. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen. Mert sajnos nagyon gagyi másolat is van belőle. Tehát lehet, hogy jól fog működni csak nem tud olyan kapacitást, de az is előfordulhat, hogy megszívod és akár ki is gyulladhat.


Reklamáld meg az eladónál és ha nem adja vissza a pénzedet, akkor a paypal-nál indítsd dispute-ot, hogyha még nem telt le a 45 nap. Én már indítottam több alkalommal és mindig vissza kaptam a pénzem.

2015. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként van róla egy részletes videó is. Tavaly én is rendetem többet is, de én csak megbízható helyről szoktam venni. Az ebay ebben az esetben nem az. Nyilván nem véletlenül volt jóval olcsóbb. Igaz, hogy 17 dolláros áron is lehetett rendelni megbízható bolttól akciósan, de már ott is elfogyott.


Egyébként miből gondolod, hogy kamut kaptál?

2015. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt írja az oldalon, ahol rendelted:


"Important notice: this product has two variations: one is originally Xiaomi factory made, and another is made by Xiaomi licensed factory.

This listing represents Xiaomi Licensed product.

It may look slightly different from the original factory made, but it is 100% legal and authorized by Xiaomi. Please review the license certificate attached."

2015. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az okés, hogy a pénzt visszakapom, de párezer forint a posta vissza Hongkongba. Hivatalos úton azt is vissza lehet igényelni?
2015. jún. 29. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

A PP-nek van ilyen szolgáltatása, hogy vissza fizetik a postázást is, bizonyos estekben. Érdeklődd meg a PP-nél.


Itt van a videó is ami összehasonlítja a kettőt.

[link]

2015. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!