Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtett okostelefonnak...

Vízbe ejtett okostelefonnak sötétedik a képernyője?

Figyelt kérdés
Vízbe ejtettem egy pillanatra, leráztam, működött. Pár óra múlva vibrált a képernyő, akkor kikapcsoltam és letettem száradni 2 óra múlva bekapcsoltam, már nem vibrált, de sötétebb lett a kijelző, megint kikapcsoltam, később újra be és még inkább sötétebb lett, már alig látszik. Járt már így valaki? Kuka vagy van még esély?

2015. jún. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal ki kellett volna vegyed az akkut, és kiszárítsdad, most már helyrehozhatatlanul károsodott
2015. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Minden ki belőle, szárítani kellett volna..nekem "meggyógyult" két telefon (egyik forró teába esett (?) a másik táskába kifolyt víztől lett "influenzás")
2015. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akku ki, hátlap le, és egy zacskó rizsbe zárd be.
2015. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!